Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Uvijek me nostalgija uhvati kad vidim 147 :icon_sad: imao sam jednu, malo rijeđi model 2.0 16v Selespeed, nemam riječi samo veliki RESPECT, druže samo prati SELENIA ulje jer prosto nevjerovatno koliko se auto raličito ponaša, moja je samo bila crna s sivom kožom, ali ovaj fazon s ovim crvenim završetcima što si prikazao je stvarno extra, sretno dalje, čuvaj je ipak je to 147,;););) ako ti zatreba kakvih savjeta vezano za nju samo se obrati.
 
Član
hvala svima. Handsfree radi bez problema naravno. Harly hvala na ponudi za pomoc, 2.0 je zaista rijetka i volio bih probati benzinjaru kako ide,mada se ni na ovu ne zalim. U motor samo selenia naravno,hehe.
 
Član
Vidi fine kuce bokte...aj me zovi na kavu da posarafam i prefarbam kocnice kod tebe :D:D:D, da ubijem vrijeme sa pivom dok se rucak en skuha :lol:
 
Član
bez zeze svrati ako te put dovede u Rastane, pitaj za budalu sto Alfu vozi, ili trazi kucu po slikama,haha.
 
dumpors je napisao(la):
hvala svima. Handsfree radi bez problema naravno. Harly hvala na ponudi za pomoc, 2.0 je zaista rijetka i volio bih probati benzinjaru kako ide,mada se ni na ovu ne zalim. U motor samo selenia naravno,hehe.

Ma ide kao da je vrag nosi, mada mjenjač je fora velika poluautomatik, ručice za šaltanje na volanu, furka do bola, pazi mezimicu :D
 
ma ovo je autic boli glava ;)

a 1.9 JTD motor necu komentarisat,motor iz Stila JTD,ko god kaze da mu je mana sto je dizel,i da radi ko traktor,zao mi je ali ja to smatram ljubomorom :D

kakav benzinac,to je odvratno,vozis 20 km i posle odmaras,a JTD samo vrtis po gradu i boli te uvo sto je gorivo skuplje ili sto je kriza :D:D

a sto se benzinaca tice,moj respect imaju oni preko 2.0 kubika 16v, 24v i tako :) VR motori od 6 cilindara i ostali,oni trose ali idu,a ovi obicni od 1.6, 1.8 , 1.4 trose ko da su neke jurilice a ne idu vala nista posebno, svaki moderni dizel a pogotovo ovaj JTD common rail ih guta za veceru :icon_twisted:
 
Top