Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
ja ne znam kako vi, al je meni ova alfa prelijepa, uopceno ova serija mi se svidja do bola, imaju dobre motore, bili to dizeli ili benzinci
i ovo sto je nas kolega odradio sa carbonom je pogodio samo tako, svidja mi se, sada mi je nekako jos ljepsa sprijeda, kad se gleda ovako tesko je skontat da je carbom, isto kao da je ofarbano:cool::cool:
 
Član
tako,tako, fino pricati u mojoj temi,nista svadja i provokacije inace ban,hehe. Ma sve je ovo lijepo ali dok felge ne stavim nista,a treba mi samo 600KM za gumeeeee...
 
Član
jest dobra majku mu, pravo mocna. Mislim da niko ko iole voli auta ne moze reci da ne valja, da je ruzna il tako nesto. Drugar zavidim ti bogami, odlican auto, i ovo sa carbonom je ispalo momacki
 
Član
A jesi se ustelio i navadio na carbon folije :D Jos samo kad bi bio nagodan da poskidas oznake sa gepeka onda bi bila jos ljepsa :cool:
 
Član
Evo jedna bolja slika


Ma na bih skidao oznake,ne volim ja kad je auto skroz cisto (clean look), plus obje naljepnice, zmija i bih su rucni rad pa gdje cu svoje gaziti,hahaha
A opet mozda mi i one dosade:icon_rolleyes:

Armine, hvala na komentima,ok je auto,ja je ne smijem mnogo hvaliti, alfisticki kodeks ponasanja, nis ne valja:lol:
 
Član
Nemoj je ti hvalit, ja cu. Znas kako inace vrijedi ono pravilo, hvali ono sto vozas, e pa ja necu tako. Vozim VW i nikad nisam imao nista osim VW-a, ali brate auto koje zasluzi pohvale zasluzi. Bolestan bih bio da hvalim samo ono sto vozam, daleko od toga. Volio bih da se i ostali promijene, pa da otvoreno kazu sta valja a sta ne valja. Ova tvoja alfa mi je odlicna bogami
moram jednu istinu reci, fiat krs:D
salim se naravno. popio dvije pive pa lupam gluposti:D:lol::lol::lol:
:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
Nemoj je ti hvalit, ja cu. Znas kako inace vrijedi ono pravilo, hvali ono sto vozas, e pa ja necu tako. Vozim VW i nikad nisam imao nista osim VW-a, ali brate auto koje zasluzi pohvale zasluzi. Bolestan bih bio da hvalim samo ono sto vozam, daleko od toga. Volio bih da se i ostali promijene, pa da otvoreno kazu sta valja a sta ne valja. Ova tvoja alfa mi je odlicna bogami
moram jednu istinu reci, fiat krs:D
salim se naravno. popio dvije pive pa lupam gluposti:D:lol::lol::lol:
:cool::cool:
Armine sta ce biti nakon pete :lol:..................odlicna je 147ica
 
Član
nakon pete cu otic razbit Pola i kupit alfu, i bit rahat, necu se brinut da li mi trosi vodu, da li ima dovoljno ulja, da li ce upalit ili nece:lol::lol::lol:
Kontas sta ti pricam:cool::cool::cool:
alfa je beton svegami
 
Član
ArminM je napisao(la):
nakon pete cu otic razbit Pola i kupit alfu, i bit rahat, necu se brinut da li mi trosi vodu, da li ima dovoljno ulja, da li ce upalit ili nece:lol::lol::lol:
Kontas sta ti pricam:cool::cool::cool:
alfa je beton svegami
;) Nisam neki poseban zaljubljenik u Alfe ali za 147 icama npr sam lud.Uvijek se okrenem za tim autom a inace su mi dragi hatchevi.I polako s Polom da ne zavrsis u pdf-u Crna kronika saobracaja boze sacuvaj :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nakon pete cu otic razbit Pola i kupit alfu, i bit rahat, necu se brinut da li mi trosi vodu, da li ima dovoljno ulja, da li ce upalit ili nece:lol::lol::lol:
Kontas sta ti pricam:cool::cool::cool:
alfa je beton svegami
;) Nisam neki poseban zaljubljenik u Alfe ali za 147 icama npr sam lud.Uvijek se okrenem za tim autom a inace su mi dragi hatchevi.I polako s Polom da ne zavrsis u pdf-u Crna kronika saobracaja boze sacuvaj :lol:

ma necu brate, Polo ide stoseset, ne more vise:D:lol::lol::lol:
:icon_exclaim:;)
da ne useremo covjeku garazu
 
Član
oduvijek sam znao da ce moje prvo kupljeno auto biti alfa. Bas ova je kupljena iskljucivo radi dizajna,posebno vanjskog, pa i unutrasnjeg. Za iste pare sam mogao uzeti vecu 156,ili ovu istu sa 4 vrata jer sam porodicni covjek. Ipak sa ponosom mogu reci da je srce prevladalo i kupio sam ono sto sam htio. Sad se malo patimo sa prostorom i obaranjem siceva ali zato popodnevna kafica u dvoristu i pogled na ljepoticu sve to nadoknadi. Eto to je alfa,a to sto uvijek nesto lupka, skripi, sto je tvrda,sto su skupi dijelovi, je totalno nebitno.
 
Član
StrongFlex seleni balansice stigli danas, treba ih samo ugraditi i usput rastaviti pola auto, mislim majstor treba jer ja ne znam:lol:

 
Top