Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
Savjet jedan, gledaj da nabavis zadnji difuzor( dodatak za zadnju karambolku radjen bas za alfu 147) auto ce ti izgledati neuporedivo bolje da mu neku sirinu izgled ma sve ;)
 
Član
znam ja kako to dobro stoji,a toga NEMA kod nas,jedino da mi sa posreci. Ima na prodaju GTA branik ali mi onda onaj karbon propade. Ja bih je samo jos volio spustiti ako bude nekih parica,i to je sve od ozbiljnijih stvari. Ostalo samo igrarije.:lol:
 
Član
Imas naruciti oko nekih 150 i kusur € + troskovi nekakvi dodatni, imas u travniku prodaje se gta look zadnji branik moze i za stoju da ode samo moras po njega otici :D
 
Član
ovdje na forumu svidjela su mi se neka auta koja svakodnevno srecem, i za kojima se nikad nisam okrenuo takoreci, jedna od njih je u 147. Imao sam srecu da se vozim u jednoj i pravo mi se svidjela, pisao sam to negdje vec
unutra mi je tabla beton, i to armirani:icon_biggrin:
ja se nadam da ce na tvoju doci ljepse felgice, znam da su bile i bolje od ovih, nisam ove ni komentarisao do sada, one su tvoj izbor svakako, ali bih bas volio da legnu neke jebene, da auto bude top u svakom pogledu
odlicno je sredjujes:cool::cool:
 
Član
hehe, druge felge nece doci zadugo. Za mene jedina mana ovih felgi je velicina,da su 17 bile bi vrh,ali te su dosta rijetke,skuplje,a i gume su skuplje naravno. Profil nizak,alfa od sebe neudobna na rupama,pa jos ako je spustim postaje karting. A treba jos poneko sjesti u auto osim mene. Eto to je to u kratkim crtama :icon_smile:
 
Član
i meni se isto desi, valjda nam je dobra voda:lol::lol:
ma bitno je da se licka i pere, pa onda sve ostalo
moze ona kocit i sa hrdjavim diskovima, svakako nece dugo biti hrdjavi:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
i meni se isto desi, valjda nam je dobra voda:lol::lol:
ma bitno je da se licka i pere, pa onda sve ostalo
moze ona kocit i sa hrdjavim diskovima, svakako nece dugo biti hrdjavi:icon_smile:
vec se sjaje,slike su od jutros:D
 
Top