zvuk

zvuk

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bosko je napisao(la):
Pa ja ne znam sta ima bit tezak il lagan, kazes covjeku sta hoces da ti uradi i on ti kaze moze tolko i tolko para ili ja necu to tako da radim, sta ti imas sa njim ulazit u rasprave kako nesto da uradi, ako ti se ne svidja kako radi brate pokupi stvari i razguli iz radione, nadji sebi nekog pogodnijeg... tezak, meni kad dodje neko na poso i hoce nesto i ako mi pocne pametovat kako hoce to, ja ga izbacim napolje. Ako znas sam uradi, ako ne, nek ti se uradi i suti.

Apsolutno. Ali kao sto vidis i sam komentare, tezak frajer, a ja mrzim kad mi neko soli pamet. Znam to sam uraditi, i mogao sam, ali mi bilo mrsko raditi taj dan, i hajde reko da odem nekome. Kad mi je rekao 100 km za zamjenu zadnjeg lonca ja se poceo smijati :D kaze, 40 km samo da ureze branik, kod mene je sve vaservaga, sve pod konac, htjedoh reci cime to rezes pa je 40 km, turpijom za nokte haman :D

Svako cijeni svoj rad, svaka cast, i ja mrzim isto kad mi neko dodje i soli pamet kako da nesto popravim/napravim, sta si meni onda dolazio uopste? Ali ovaj ters je posebna prica.
 
Član
Miltek je odličan, ali preskup, plus nisam dosad čuo da je neko radio TDI-a...većinom su to 2.0 turbo benzinci...
 
Super Moderator
lov2xlr8 je napisao(la):
ih kad sam ja otiso kod njeg s dzipom,
reko hocu dvije rore nazad i da ima fin zvuk,stace ti dvije uzmi 4,evo uradicu ti 4,da bude niklovano chromirano da se mozes ogledat na auspuhu,al reko meni ne treba da se ogledam,stace mi to,hocu zvuk,
pa ovo ti ej najbolje,
prije tog jedno 1000x mi je reko da je jako skup i da mnogi odustanu kad cuju za cijenu..haj ba reko,dosho sam spreman sam da dam para i vise nego dovoljno,i sad objasnjava on meni,poce donositi neke sveske sa nacrtima auspuha,pa prica kako je on radio najbolje zvukove ovo ono.
ja kontam u sebi,pa remus bi ovog suhim zlatom platio ahahah
i ja opet nekad pitam posto je,cekaj da ti zavrsim sve,i opet prica,mnogi su odustali kad su culi za cijenu,al oni sto cijene kvalitet ostanu i urade.okej reko
i ta prva varijanta da se uradi od izduvne grane sa tim niklom il chromom da se ogledas ispod auta kosta 4400 maraka,aha reko,a ta obicna varijanta,obicna je 2400,nije kromirana.
super :)
fala dovidjenja prijatno .)


uglavnom sta hocu da kazem
remus,supersprint,sebring,bastuck,i ostale firme :)

hahahahaha:lol::lol::lol::lol::lol: oj hljebe
dobar pravo dobar :lol:
 
Legend
mirso je napisao(la):
Drug, hvala puno na komentarima, puno su pomogli :) Ona prva opcija mi se najviše svidja jer ne bih volio ništa da radim na uštrb snage motora...

Nažalost, nisam siguran koliko bara sad turbina nabija...1,9 TDI (fabrički 105 ks) chipovan, dakle kolko bi otprilike moglo da bude...jel se može to negdje kod nas izmjerit?

ko ti je radio remap - (chipovanje) ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top