Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

predobra su auta....eto razloga sto svaki dan ***** ovu nasu drzavu...
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

jbt pa ti dok odes do prodavnice uslikas auta koje mi ovdje ne vidimo ni za godinu dana provedenih na cestama,stvarno predobro,svidja mi se ova tvoja tema,voolio bi da hoce biti sto vise slika a sto manje suvisnih komentara. bezveze je sto se svaka tema spama,jebo vas i golf i fiat vise,,uzivajte u slikama.Evo nek se nadje ko hoce u ovome;);)

Frenkie svaka cast za slike,imas + za ovu temu i slike koje postavljas:cool::cool:
 
Legend
RE: Zujalice po svicarskim cestama

jao mama !
opalit ce me hercika ka samo vidim guzove ovog lamba, uhhhhhhhh :D
 

MTR

Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

Eto sto ti je normalan narod ( vrijedan ) pa imaju sta oce , to je gore normalno , al za ovdje nije normalno da u jednom danu vidis 30 Cayenna u raznim varijacijama boja i felgurina , sve posteno zaradjeno hahahahahaa
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

MTR je napisao(la):
Eto sto ti je normalan narod ( vrijedan ) pa imaju sta oce , to je gore normalno , al za ovdje nije normalno da u jednom danu vidis 30 Cayenna u raznim varijacijama boja i felgurina , sve posteno zaradjeno hahahahahaa

jes of skroz :D kod nas je to sve posteno i na legalan nacin zaradjeno :D i kupljeno :lol:
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

posto je danas radni dan i relacija kuca-poso-kuca ulovio sam jednu cvrkicu nije nesta specijalno ali et nek se nadje



Uploaded with ImageShack.us

ah ja nije R32 nego 1.8 T samo u stilu R32-ke
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

da mi je s njim barem poginut :icon_sad::icon_sad:



[/quote]

e jesi budala,zar auto vrijedi zivota,jebo te auto,ne budi lud:icon_mad:
[/quote]

potpis
 
Top