Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

kako nece biti svako drugo zvijer i tunning kad tamo prosjecan gradjanin moze sebi priustit auto koje vecina bosnja sanja...
al su auta vrhunska, nema golfova i starih olupina puno kao kod nas...sve je gotovo novoo
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

andele... sto zapinjes i pljujes vise po golfovima u svakom postu.. a do jucer si vozio jednog :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

koji je tebi? vidis da sam napisao i ostalih...i ne mislim na dobre primjerke nego na svakakve koji se voze kod nas..od yuga, golfa, ...fiata:) i prvenstveno tehnicki neispravne i u 'rdzavom' stanju...zadovoljan?
a to sto sam imao jednog ne znaci da sam ga smatrao strasnom masinom, upravo suprotno cinjenica da sam promjenio gotovo svaki dio na njemu ga ne cini tako prekrasnim iako sam ja bio 'zadovoljan' jer je jefitin za odrzavat (sto ga opet ne cini extra autom)...:)
i nemam nista protiv svako kako moze to mu je najbolje (i da imam opet golfa naravno da bi mi bio najbolji) ali ako objektivno pricamo onda je to otpad za 99% ljudi u evropi koji su zaboravili da takva auta postoje...u skladu s vremenoom ..to zakljucujem po ljudima koji dolaze iz inostranstva i po onome sto voze...
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

ali ne moras spomenuti goflove :D
u boljem su stanju nego fijati(krshevi) i opeli(istruli) :D
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

pa njih sam spomenuo posto ih je ubjedljivo najvise (a auta se i djele na vw i ostali:)) ali ajd necu vise ako ti smeta :D
ali ono htio sam reci da su kod nas mogucnosti kao u svici brate vidjao bi cesce porschea nego... spomenuti otpad :D
koji realno malo ko bi pogledao :)


p.s. nije bas spam, ali oky BTT:)
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

Evo cure mi sline, ubali se sav haha! K'o sto neko napisa, vecini nas samo nedostizni snovi, vecina ovih auta!
 
Top