Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Posto zivim i radim u svici i veliki sam ljubitelj automobila i motora (uopste sve sto ide na benzin),a u svici imam priliku svakodnevno da se suocavam s raznoraznim zujalicama od standadnih obicnih vozilica,oldtimera,sportskih automobila,luxuznih automobila,super sportskih automobila ,pa do tuning ,a ponekad i chuning automobila,odlucio sam ovdje u ovoj temi da ubacujem slike tih posebnih zujalica da podijelim te ljepote a i groznote sa vama forumasima,evo za pocetak par slicica od danas nadam se da ce te uzivati,bice abd jos mnogo toga.........



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

nuto,isti karavan ko moj :D
haj nam ciba jos koju sliku...lijepa vam ta auta tamo,cim nam ukinu vize eto i nas tamo da slikavavamo :D
 
Legend
RE: Zujalice po svicarskim cestama

hvala ti druze, posebno nam stavljaj tuning automobile, mislim da su oni posebno zanimljivi, vise nego ovi neki ferrariji, porschei i slicno, toga ima i na TVu i previse :D
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

moj je zivot svicarska....:icon_biggrin:
extra masine druze imao sam priliku u becu da vidim salon sa neverovatnim automobilima na jednom mestu, imate slike u mojoj temi: http://www.bhtuning.com/automobili-koji-se-voze-u-becu-t-45537.html Mislim da se ovde snabdevaju i budzovani iz svice.
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

mocno mocno...
jbte kako aston izgleda perverznooo...
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

ima stvarno mocnih auta,rijetkih ajmo rec. Dje nafata ficu abart;)
Samo redaj slike,zanimljiva tema,svaka cast
 
Top