Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
dadao_style je napisao(la):
ovim putem moram pohvalit alena momka koji meni i tiboru u zadnje vrijeme radi ne sve što reknemo nekgo i što zamislimo svaka mu čast od felgi do svega branika retrovitora itd momak zna svoj poso i tu nema dalje a felge je isto uradio po ps u vidio sam uživo i stvarno su extra na suncu presijavaju boli glava tibore felge su extra svaka čast javim ti cjene guma ovih dana kad stignu iz njemačke bit će u dimenzijama

215 45 17
215 40 17
205 40 17
205 45 17

pa ti biraj

Potpis, bez Alena, i Dado i ja bi vozali grobove od auta, ili bi toliko bili siromasni od kupovanja originala da bi se morali kurvat po cijele veceri na ulici :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ovim putem moram pohvalit alena momka koji meni i tiboru u zadnje vrijeme radi ne sve što reknemo nekgo i što zamislimo svaka mu čast od felgi do svega branika retrovitora itd momak zna svoj poso i tu nema dalje a felge je isto uradio po ps u vidio sam uživo i stvarno su extra na suncu presijavaju boli glava tibore felge su extra svaka čast javim ti cjene guma ovih dana kad stignu iz njemačke bit će u dimenzijama

215 45 17
215 40 17
205 40 17
205 45 17

pa ti biraj

Potpis, bez Alena, i Dado i ja bi vozali grobove od auta, ili bi toliko bili siromasni od kupovanja originala da bi se morali kurvat po cijele veceri na ulici :cool:
mogli bi zaraditi za sijalice!!! :lol::lol::lol:
;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nisko da niže nemože :lol::lol: tibore kurvo jedna nedružim se s tobom više :lol:

nemojte da čujem da ste bili na kavi skupa :icon_mad::icon_mad:
hehehehehehehehehehehehe
Tibore felge su ti super ispale
Zivio Alen ;)
 

IGY

Član
tibore nemoj nista ispod 205 40 ili cak 35
jer anais je stavljao svoje 225 45 i nemoze mu nazad neki nosac struze
pitaj njega danas mi je pricao nesto oko toga
 
Top