Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

205 ili 215 i nemaš problema a ako nešto i diralo da se sredit a kod mene pozadi na golfu 2 milimteri djele od felge i amortizera tako je kad velike cipele nosamo
 
Član
pokusat cu ugurat 215 40 ako mogne...205 40 mjera je fina za vidit, ali nisam previse oprezan, tako da su velike sanse da skrsim felnu u rupi od cas posla :icon_eek:
 
rupe su sastavni dio opreme na to se moraš naviknut i oprezno vozit trebat će ti više strpljenja živca itd ipak neke kanale rupe i sličn sporije obavezno i bježi od trotoara nema više penjanja samo za nevolju
 
Legend
kume gledaj da ti je naprijed 205 40 ili 45, a nazad bi mozda moglo i 215 40 ;) stim da je bi najbolje bilo 205 40 :)
 
Član
Druze, 205/40 R17 na 7J izgleda sasvim solidno kulturno. Rub ce ti biti prav, nece nimalo biti navucen. Nemas frke od tog da li ces ostetiti ivicu felge. Ako ces mi vjerovati, o ovim 215, a pogotovo 225 ni ne razmisljaj.

Opet ti zavisi kako ce guma sjesti na felgu i od proizvodjaca gume. Npr. mogu preporuciti FALKEN kao uzu gumu ako to trazis iz iskustva, a i kvalitetna je.

Meni su 215/35 R18 na 8.5J i nije navucena, sasvim fino izgleda, a imao sam 215/40 R16 na 9J tako da ne trebas ni pomisljati na nesto vece od 205, PO MOM MISLJENJU!
 
Član
stallion je napisao(la):
Druze, 205/40 R17 na 7J izgleda sasvim solidno kulturno. Rub ce ti biti prav, nece nimalo biti navucen. Nemas frke od tog da li ces ostetiti ivicu felge. Ako ces mi vjerovati, o ovim 215, a pogotovo 225 ni ne razmisljaj.

Opet ti zavisi kako ce guma sjesti na felgu i od proizvodjaca gume. Npr. mogu preporuciti FALKEN kao uzu gumu ako to trazis iz iskustva, a i kvalitetna je.

Meni su 215/35 R18 na 8.5J i nije navucena, sasvim fino izgleda, a imao sam 215/40 R16 na 9J tako da ne trebas ni pomisljati na nesto vece od 205, PO MOM MISLJENJU!

ma nije problem kod mene sto se tice razvucenosti nego ja volim kad ima gume kamara da "preljeva" nevolim kad je ravn0 ili razvuceno :=)
 
Član
potpis...mora imat malo vani mesa, a i dobru visinu gume, posto mi se cini 205 40 pretanko nekako jebi ga....nisam ja bas covjek koi ce na svakoj rupi kocit na 5km/h da predjem preko :lol:

Pokusat cu nagurat 215 40, ako mogne, ako ne onda 205 pa nek ej bog n apomoci :icon_smile:
 
Član
E jebiga tibore, hoces da se jeb*s da ti ne udje, trebao si onda uzet 15" fino balonjare s 195/60 profilom da mozes offroad da vozis s njim. Posao sam pisat roman al mi mrsko, sve je prozvakano vec 20 puta.
 
Član
pa samo kazem jebi ga, nacemo ko mpromis neki...ako nista radnim danima 17, vikendom 14 hahaha :lol::lol::lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
E jebiga tibore, hoces da se jeb*s da ti ne udje, trebao si onda uzet 15" fino balonjare s 195/60 profilom da mozes offroad da vozis s njim. Posao sam pisat roman al mi mrsko, sve je prozvakano vec 20 puta.

potpis ............. ;)

Ti najbolje znas .... ukusi su razliciti - ja ne volim kad guma prelazi puno van felge, bar da je ravna, ali opet zavisi kazem ti i od ukusa, i da li ti je auto za svakodnevnu upotrebu ili radis malo za style ...

Samo jos jednom kazem da sa 205/40 R17 na 7J ne moras da se bijis za felge osim ako bas ne odvalis, ali onda te nece ni 65 profil spasiti :lol:

Auto ti super izgleda, felge su pogotovo dobro ispale i mislim da neces biti zadovoljan vecim profilom, kazem ti to zato sto sam imao isto iskustvo!

evo i jedna slikica 205/40 R17 Barum Bravurius na 7J momo GTR
(nadam se da ce se vidjeti)
 
Top