Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
burazeru noke, spustit vise necu, jer sad kad jos dodju pragovi bit ce belaja, bit ce 3cm, najniza tocka uta jos niza...a i ovako imam problema sa lezecim koji su ko brdo u mostaru kad mi je auto puno ekipe, a skoro uvijek je puno :cool:

a felge, felge trazim naokolo ima 2 mjeseca da nesto speglam preko Vise, slomih se vise...kako god okrenes ili ce biti falcirane sa maximum jota koje mogu ugurat pod blatobran, ili neke 17-ske crno-polirano...;)
 
Član
samo 17ke crno polirane... i tvoje auto nije njemacko ono ide u ostala auta hehehehhe :D

da i moras mu steke na vratima ofarbati u boju auta i ovu lajsnu crnu po mogucnosti ukinut a ko ne ukinuti onda ofarbat...
 
Član
Znam za kvake i znam za lajsnu...lajsnu cu prefarbat, jer bez nje od ovih seljaka u gradu ubili bi mi i lak i lim na vratima, i sad sa lajsnom imam izubijanu desnu stranu do yaya...a steke ne znam z anjih, ili ove farbat ili cu od barchette stavljat one sto iskoce vani :cool:
 
Legend
aha... pa na tim vecim felama dic ce ti se i auto, racunaj na to, a i na ovim slikama mi se nije ucinilo tako nisko, pa zbog toga sam rekao.. to za ekipu je druga stvar kod mene je suprotno, u auto max sjeda 2-3 ljudi plus ja i to je to :D

srentoo kako god..

sto se tice fela, ako ces 17ke, onda sam0 8x17 dotz hanso.. kad je maskembal nek se i princeza kara :D

gume 205 40 i cao :);)
 
Član
Kao shto sam ti rekao druze na drugom forumu,mnogo mi se svidja stil koji radish kao i Fabia sama naravno i svaka ti chast na tome!Samo cepaj!:cool:
 
Član
@ noke: ma vara jer sam sa poda slikao, pa imas drugu perspektivu...ja i jos troje kolega uleti guma oko 2cm ispod blatobrana nazad, pa ti gledaj :cool:

@mr.bmw: hvala drug ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
aha... pa na tim vecim felama dic ce ti se i auto, racunaj na to, a i na ovim slikama mi se nije ucinilo tako nisko, pa zbog toga sam rekao.. to za ekipu je druga stvar kod mene je suprotno, u auto max sjeda 2-3 ljudi plus ja i to je to :D

srentoo kako god..

sto se tice fela, ako ces 17ke, onda sam0 8x17 dotz hanso.. kad je maskembal nek se i princeza kara :D

gume 205 40 i cao :);)

Volim te jer si pocheo pricat kao jaaaa :D hahahahahhaah

Tibore Extra ti je Fabijana , samo kakve 16ke sto bi seljaci rekli falcovaTe i cao drugari :D
 
druze i ja mislim da bi ti 16" bolje stojale na fabiji,kosto noke rece sa 17-kama auto ce se podici,i neces dobiti ono sto zelis,i mislim da su 17-ke prevelik zalogaj za tu klasu automobila,opet ti naj bolje znas,i radis za sebe,to je bilo samo moje misljenje,inace ovo dosada sto si uradio,extra sve ;)
 
Top