Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
ojjj sta je ovo fabia ko usisivac pokupila sve...da ti nisi put s njom cistio ko masina za snijeg...:D..aa stvarno prvi put ovo da vidim..pa jesi palio da vidis jel ziva...:123:
 
Član
Samo da javim, Stetocina ociscena i upaljena...ma koda je na Havajima bila iz prvog kljuca vrati se u zivot... :cool: izbacio iz motornog prostora jedno dobre 3 kante jupola snijega i jso je ostalo :icon_eek:
 
Administrator
ma pusti ga nek malo odradi i ne pocne se sam topiti:lol:


I ovo da vidim... Svašta se danas dešava:icon_biggrin:
 
Član
Ista situacija danas kod mene kad sam vidio juce slike tvoje na FB reko odo otvorit da vidim bezze kad ima se sta vidjet ista prica, i odma ga upalio sastavi ko mina ostavio 5 minuta skoro sve otopilo, malo ocistio sa strane i to je to :D sva sreca pa sam antifriz nasuo na vrijeme :D
 
Član
Cudno je to, moja je isto bila vani, okrenuta u sjever, na kraju potpuno zatrpana snijegom. Otkopavao sam je dva sata, i danas prije paljenja rekoh da ipak podignem haubu da vidim jel sve ok, ispod ni mrve snijega.
Neka je fabia upalila, ostalo je lako ;)
 
Član
Ma znam, ali hoce ona zaprpat kad stavis sporCku Milotec masku koja nema grile nego mrezu sa kokosinjca i vRS branik sa usisima k'o u F15, a nigdje intercoolera da pregradi prodor zraka sa izvana u motorni prostor...kontas, u mene je sporCko, pa onda i omanje magare moze progutat :icon_eek::D
 
Član
sreca pa tebe ne moze vlastito auto progutat :D

a naravno da je upalila, znas da ce stetilak ako ima struje i goriva uvijek ici, nije to neki zabar i sl da ne upali :p
 
Član
Limpi je napisao(la):
sreca pa tebe ne moze vlastito auto progutat :D

a naravno da je upalila, znas da ce stetilak ako ima struje i goriva uvijek ici, nije to neki zabar i sl da ne upali :p
nemoj na zabare, kratak mi je fitilj :lol:
 
Top