Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
jest i ruzno :smajli29: ja bi skodu vozio jedino sa
shia-labeouf-paper-bag-head-02.jpg


ovom kesom preko glave



:D :D
 
Član
normala, treba biti iskren barem ponekad :lol: sta mislis sto je kod mene zatamljena, svi znakovi skinuti, a i kapa neka uvijek preko glave :D
 
Član
dumpors je napisao(la):
lakse malo,imam i ja fabiju u garazi, skoro pa moja:lol:

primi iskreno saucesce, bit ce bolje ne daj se :D :lol:


nego tibko, hos ti nekad barem malo zamracivat vozilicu :icon_question:
 
Član
Limpi je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
lakse malo,imam i ja fabiju u garazi, skoro pa moja:lol:

primi iskreno saucesce, bit ce bolje ne daj se :D :lol:


nego tibko, hos ti nekad barem malo zamracivat vozilicu :icon_question:

Vidit cemo an proljece, ako izganjam interijer koji si prizeljkujem, bit ce grehota zamracivati da se sa izvana ne vidi...ako ostane ovaj, onda da samo zadnja stakla sa najblazim postotkom ;) MAda na proljece planiram i neko lakiranje, a u koju boju vidit cemo nakon testiranja u PS-u :D
 

IGY

Član
poznavajuci tvoj fetish prema boji
bit ce pinky sa bijelim cvjeticima
to si ti meni prizeljkivao za ibizu :lol::lol::lol:
 
Član
Evo malo se cacka tu i tamo sitnica koja, posto su radovi stali cuvaju se novci za lakiranje...

Ispolirana rucka mjenjaca, namjerno nisam htio "Krom" finis, malo bi mi to bilo djikanski, pa sam namjerno uradio swirlove na njoj... pored toga sipka iz saltebla capnuta je jos 4 centimetra, pa sad rucka strsi na sirinu dlana kao sto se vidi na slikici...



Uploaded with ImageShack.us

Sad puno lijepse klizi kroz brzine, kraci je hod, a opet nije toliko nisko rucica da sjedim nakrivljeno u sjedistu...taman mjera...

Pa sam malo i instalaciju prekrojio za osvijetljenje rucice, sad sam skroz izbacio onaj konektor za osvijetljenje pepeljare jer nema potrebe posto nema pusenja u autu...a samo mi stvaralo komplikaciju...



Uploaded with ImageShack.us
 
Top