Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Bilo bi baš super kad bi prebacio Vabiju u projekte, ako je to sad izvodivo... 146+ stranica komentara, a mene interesuju slike :D:D
 
Član
vala kupio si odlicne felge, zao mi je sto ih onaj cuner nije zadrzao za sebe ali on vec ima svoje razloge, sada ti uzivaj u felgama koje vidis u retrovizoru:lol::cool::cool:
 
Član
Hvala brate, samo ce sad opet brzo sa auta ici na komplet sredjivanje, farbanje i poliranje...nisu u losem stanju, ali to ja moram dovuc pod konac sve :cool:
 
Član
Ma necu ni stavljati noke tako niske gume, mostar pun poprecnih kanala, udarnih rupa i zbog previse auta ne gine ti penjanje na trotoar, tako da ostaju 205-45 ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
vala kupio si odlicne felge, zao mi je sto ih onaj cuner nije zadrzao za sebe ali on vec ima svoje razloge, sada ti uzivaj u felgama koje vidis u retrovizoru:lol::cool::cool:

ma ja jednu noc popio, tri cedevite i kolu, pa mi se pripisalo, pozurim nazad u kafanu, i eto nazalost lupio od ivicnjak,... pa stradale desne felge, i haj nabrzaka zavarim i uvalim ovom chuneru , ionako nije neki "coek ...



















































:D :D

neka ,zavrsile su kod pravog skodasa, :cool: jos ce biti duplo bolje kad ih tiborko ispolira kako treba, nama se nije dalo vise trljat, vec onako umjetnicki za prvu pomoc :lol:
 
Član
Oggy ljubavi moja, moj andjele sa greskom, voli brat :D

Limpi, sad ide na njih poliranje, tako kad se ujutro pogledam u ogledalo recu " a jebte sta je ovako mutno", sarafi idu u zlatnu do lakiranja komplet auta i srce u AMG srebrnu sa vise kristala i onda pravac Split Meet 2012 da budem full cool :cool:

Zbog ove usluge, ako ti ikad zatreba guzice negdje da umocis svoj stapic, zovi...dajem sve :D

P.S Kako sam bio govorio da cu ih prodat odmah, u subotu ujutro u 11h zove me lik kaze imam musteriju za tvoje felge, lik ne pita za cijenu...rekoh, aj reci ti liku nek odpepa nedam ih ni pod zivu glavu...(mada ni glava nije u najboljem stanju) :D
 
Top