Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
MLaden je napisao(la):
Ne kontam ja ovo nikako... : )

Sta te muci njofra ? :D....ma prepucavamo se kako bi trebao prvo felge rijesiti a onda plasticariju, a ja natezem u suprotnom smjeru pa se malo zekimo hehe :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Onda ne zelim znati, jer ce ti auto osvanuti na klocnama haha :D

U pravu je Mladen, ne kontam ni ja sto bi ono osvanulo na klocnama tad? Ak ti se svidjaju valjda cijena nije bitna :):)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Lijepa skodica ja bi joj samo jos kakve obrve navukao,nek se malo smrkne :)


to sam htio upravo napisat.......ak ce doci prednji spojler odlicno bi sjele neke obrve ili bad look.......;)
 
Član
Doci ce obrve, ali moram rijesiti problem sa desnim farom...to se na slikama ne vidi, ali kad su mi zadnji put sprtljali i fuser haubu farbali, nisu je skidali niti zastitili far, i neka kemikalija otisla po njemu, i izgrizlo onu plastiku i sad je skroz zut i mutno svjetlo daje...pa sad kontam da ili kupim novi serijski far, ukoliko ne mognem nabavit iz Njemacke angel eyes za Fabiju....al dok to ne rascistim nema mi koristiti stavit obrve...
 
Član
trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Onda ne zelim znati, jer ce ti auto osvanuti na klocnama haha :D

U pravu je Mladen, ne kontam ni ja sto bi ono osvanulo na klocnama tad? Ak ti se svidjaju valjda cijena nije bitna :):)

Ja sam fin posten momak, posto kontam da si skupo platio felne, onda mi griznja savjest ne da da ti ukradem tockice sa auta, ali ako mi kazes tu navodno jeftinu cijenu koju si platio za tockice, nece me grist savjest pa cu "odradit" posao hehe...sakas ? :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Onda ne zelim znati, jer ce ti auto osvanuti na klocnama haha :D

U pravu je Mladen, ne kontam ni ja sto bi ono osvanulo na klocnama tad? Ak ti se svidjaju valjda cijena nije bitna :):)

Ja sam fin posten momak, posto kontam da si skupo platio felne, onda mi griznja savjest ne da da ti ukradem tockice sa auta, ali ako mi kazes tu navodno jeftinu cijenu koju si platio za tockice, nece me grist savjest pa cu "odradit" posao hehe...sakas ? :D

Ahaaaaaa :) Dobro, bit cu kriptican :) Gume (nove naravno) su bile skuplje od njih :D
 
Top