Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Eto ga, kombinacija Stilauta SR500 i Fulda guma 205-45 r17 su ucinili svoje...jedva se nekako uguralo u blatobrane, slike su levatski slikane, nabrzaka u par desetaka sekundi, bit ce valjda sutra bolje ako drug Dado poslika malo umjetnicki digitalcem kad operem auto hehe...

al svejedno, ja sam preeeeezadovoljan, uzivo na oci, izgleda ko baggy hihihih, kad stojis pored auta ne vidi se skoro nikako luft izmedju gume i blatobrana...















Takodjer sam danas se malo umalo shebo jer me vulkanizer zeznuo, zadnje gume nije napuhao, a posto su run flat po gumi se nije nista posebno vidilo, osim sto je malo vise bila spljostena i sto je guzica neugodno bjezala...tek kod druga Samira sam vidio da je u jednoj gumi 0.3 bara u drugo 0.0...oci mi ispale...

Sto se tice utisaka od danas, sve odlicno, jedino mana da je volan prilikom motanja maaalkice tezi, i da se u grabe na cesti neugodno vrpolji, i pritom mislim na udubine nastale u asflatu od kamiona, pa pocne letiti malo lijevo-desno recimo slicno kao po ledu kad se od tockova stvore udubine...sto se tice rupa i neravnina dosta manje se osjete nego na 14-skama, sto sam se ugodno iznenadio...

To je to zasad, tek sam s njima presao nekih 26km...
 
extra su felge baš mi je drago da si i to dočeko super su mu sjele nek su sa srećom što se tiče slikanja znaš mene uvjek samo sutra nemogu jer radim na kući čitav dan pa tako zovi u srijedu bit ću slobodan ili neki drugi dan kad god nije problem tu smo neće pobjeć ni fabia ni aparat pozz sretno još jednom sa felgicama ;):cool:
 
Član
Extra felge, momak ti ih je odradio nema sta:cool:
Ajde i ja cu brzo na svoje 17- ke, koje su stigle istom posiljkom:lol:
felge su joj sjele nema sta :cool:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
:cool: Svaka cast, extra se uklopilo...Prelijepa Fabia...Sta je slijedece aBd :p?

Pa sad Fabija vec postaje malo uocljiva biti u gradu, a kako gradjanima tako i onima sumnjivog morala...pa sam odlucio da neke vece troskove sminke zanemarim, a skupim si lovu za anti-lopov sisteme, cobra alarm + jos neka mehanicka zastita...bolje sad to sredit da kasnije ne boli glava...

Jedino sta moram ako mislim na style je srediti shav suvozacevog sica i farbat si kljesta i pogotovo nazad dobose jer ih hrdja malo uhvatila, pa da ne bude ciganluk ;)
 
Top