Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

tibor987 je napisao(la):
Nije u index jos upisana druga godina, ali bit ce...PRRRCCC !

Ako nista ima dado borbetke, trenutno njemu en treba, ja samo sebi moram an glavcini malo prepraviti rupe i 1-2 nanovo izbusit hahaha :lol::lol::lol:

kod mene su brock nisu borbet :lol:
 
Član
polahko samo nervira me siva boja ...Vjerovatno ce citavo auto ici u zutu boju ali otom potom

DiAbLo je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
imao sam i ja fabiju joooj moja fabija

joj kako volim to auto

Ti zivish na Vojnickom ?

A Fabija ti je bila najbrza u gradu ako je to ta :icon_biggrin:


jeste jeste to je ona budala sto se trkala svaki dan sam sa sobom ,a kad naidje i ferrari nije mu bilo problem stati jer nije razmisljao ,pa udes jedan pa drugi pa sputi se lopta :lol:
 
Član
@ serial: predivan primjerak stvarno drug, respect...sta je s njom bilo ( koliko sam skonto da si joj mijenjao licni opis udesima ) jel im ista od nje sad ???

@dado: yebi ga, moj zezzz :icon_redface::icon_smile:
 
Član
ma brate sve su stavljani orginalni dijelovi poslije svakog udesa ,a ona je tu u garazi doduse bez felgi ,bez opruga,maske prednje,cipa,turbine ostalo je ostalo dvd , koza i tako dalje i tako dalje :)
 
Legend
joj ari
kad se sjetim ove zute fabije
jes bila, po bolest, svugdje je po gradu hah :D

zao mi je sto si je ostavio sa strane, bas je bila VRH..
dobro, ni astrica nije losa al opet.. ovo je bila makina :D
 
Član
serialgf je napisao(la):
ma brate sve su stavljani orginalni dijelovi poslije svakog udesa ,a ona je tu u garazi doduse bez felgi ,bez opruga,maske prednje,cipa,turbine ostalo je ostalo dvd , koza i tako dalje i tako dalje :)

Šteta care
 
Član
.nOKe je napisao(la):
joj ari
kad se sjetim ove zute fabije
jes bila, po bolest, svugdje je po gradu hah :D

zao mi je sto si je ostavio sa strane, bas je bila VRH..
dobro, ni astrica nije losa al opet.. ovo je bila makina :D

vidi noke-ta hehehe ma kako nije ali ne treba zivjeti od uspomena bilo pa proslo isla je strasno ..hehhe bas mi je drago sto si se javio :cool:
 
Top