Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo drugovi, znam da sam se uljenio u zadnje vrijeme, ali financijska kriza teska pala na ramena Fabijana...jedva sam uspio skucati za OVO : heheh



i ovo...



...zbog OVOGA...







Dakle rucno radjen unikatan branik, od starog ostao samo gornji dio i falc zbog kopca i rupa, ostalo nanovo izlijevano...treba jos srediti dio gdje je lajsna bio, izliti falc oko difuzora od 8mm i visine 2mm , ojacati smolom, poslajfat, gitovat i farbat u 2 tona, branik u zlatnozutu boju auta i difuzor u perla sivu kao sto imaju dodatci na ostatku auta...

Zavrsetak radova ocekuje se u utorak, dakle slike postavljenog branika u srijedu aBd...

P.S Ako pitate zasto opet serijske lampe, niej razlog prodaja crnih, nego bez branika su izlozene previse ostecenima pa da ne bude belaja...bolje serijske lomiti koje su ionako napuknute heheheh :D
 
vidit ćemo kad se završi ovako je rano išta ocjenjivat samo me strah da mebi puco ja sam imo jednom branik od smole uvjek problemi nadam se da će kod tebe biti sve ok sretno
 
Član
NE znam, prednji je isto radjen kod njega i primio sam octaviju mk1 sprijeda, njoj puko branik zadnji, meni samo tablicu savio....tako da bi isto ovo trebalo biti super...vidit cemo, uvijek ima reklamacija ;)
 
Član
3xp3rt je napisao(la):
A nista ne govoris kurvo...super ce ovo da bude imam osjecaj...;)

Kontao sam sutit do zadnjeg dana pa samo slike postavit, ali se oteglo do unedogled, pa nisam vise mogao izdrzat aaaaaaaaaaaaa :lol:
 
Član
Nije u index jos upisana druga godina, ali bit ce...PRRRCCC !

Ako nista ima dado borbetke, trenutno njemu en treba, ja samo sebi moram an glavcini malo prepraviti rupe i 1-2 nanovo izbusit hahaha :lol::lol::lol:
 
Top