Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
dizel? kakav dizel :eek: 1.8T i gas :D
Jest jest, ali kod nas nema covjeka koji je sposoban povezati elektroniku sa 1.8T na Fabijinu elektro-instalaciju. Plan mi je 1.9TDI na 220+bhp, vec isprobana formula dobro poznata tko je registriran na briskoda.net. Kolega Englez gura setup na 237bhp i 516Nm okretnog na setupu koji ja planiram ugurati u Fabiju. Vise ne bi isao jer nema smisla na prednji pogon a niti planiram kidati auto na SR, tako da je taj omjer snage idealan za mene.
 
Član
S obzirom na sadasnji motor to je snaga samo takva, a i u svakom smislu imati 200+ ks na ovolikom autu je nesto premocno.nadam se aBd uskoro da ces i to rijesit
 
Član
Jest jest, ali kod nas nema covjeka koji je sposoban povezati elektroniku sa 1.8T na Fabijinu elektro-instalaciju. Plan mi je 1.9TDI na 220+bhp, vec isprobana formula dobro poznata tko je registriran na briskoda.net. Kolega Englez gura setup na 237bhp i 516Nm okretnog na setupu koji ja planiram ugurati u Fabiju. Vise ne bi isao jer nema smisla na prednji pogon a niti planiram kidati auto na SR, tako da je taj omjer snage idealan za mene.

dodji u Sarajevo ima jedan momak ubacice taj 20vt bez problema!
 
Samo ti ganjaj 1.9tdi pumpa dizna motor i mozeš ga i čipovati ili remapirati i ide extra mislim to je moj prijedlog,ali svako ima svoje mišljenje.
 
Član
Nista posebno od update-a, ali joj je bilo potrebno malo ljubavi prije VW Zadar Meet-a

Farbanje lajsni i plastike ispod sajbe texturnim bumper sprejem jer je vec posivila od sunca, farbanje ruka brisaca jer se iscvokalo od kamencica, farbanje na laku manjih ostecenja uslijed parkiranja na javnom parkingu i tako te sitnice.







 
Član
Dakle nabavljeni original RH cepovi preko aukcije na eBay-u, a nek sam i to zavrsio vise, ali su felge oksidirale od usluzne praone za Zadar Meet, fuj :(



A onda je nabavljen i OEM stalak za lakat od Golfa 4-ke, ali nosac moram malo prekrojiti jer ne odgovara na sarafe od Fabijine rucne a i taman priklijesti sajlu od rucne, ali smislit cu vec neki adapter ili nesto.





 
Član
Stvarno su prejake kiseline na samoposlužnim, meni je nagrizlo plastike na autu sve fleke bile ostale.. Sad kada opet ispoliraš felge, moja preporuka ti je vosak neki da staviš pa neće ni bit potrebe za praje felga dovoljno je samo isprati ih vodom i sve će spasti ili kupi imas u plinara Sonax FE 13.5KM extra čisti ne sadrži kiseline i može na polirane felge :D
 
Top