Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Hvala druze. A ja ti govorim na glavnu kad dodjem skreni desno i opet kod BauWelta desno prema Gnojnicama i Blagaju, kad ja u retrovizoru vidim ode ti lijevo prema Buni :D
 
Član
Jos jedan shopping obavljen, big brake upgrade koji dolazi sa Audia S3 - 312mm

2_zpszqa25kdu.jpg
[/URL][/IMG]
2_zpszqa25kdu.jpg


1_zpsdortulvo.jpg
 
Član
Kolega izmjeri to ponovo.meni se čini da je tebi netko prodao 288 umjesto 312
Evo moga diska 312mm

A evo 288mm što sada slažem na zadnji kraj


312mm lako prepoznas po ovome središnjem dijelu što plocica ne hvata a tvoj mi gore na slici izgleda identican kao 288
 
Član
Nista posebno sto se tice upgrade-a, samo mali update na osvjezavanje interijera.

Dio plastika koji se nabavlja da se skine koja godina sa interijera vozilice. Neke plastike su od silnog skidanja ogrebane, nekima popustile kopce a neke su samo izblijedile od sunca ili se "uglanjcale" od koristenja jer je ipak Fabijana every day bitch koja nije dana garazirana tako da joj je potrebno redovno malo ljubavi ;)



A sto se tice za modnu sezonu proljece-ljeto 2016-a:

- Farbanje i postavljanje vRS branika sa peracima farova
- Novi LCR splitter jer sam svoj izguzvao zbog lijepih raskopanih cesta
- Peglanje obrva blatobrana za manji ET felga naprijed, i mozda, ali samo mozda zatvaranje bocnih zmigavaca ( jos se premisljam ili zatvoriti ili uzeti crne zmigavce )
- Nove adaptere naprijed nazad sa ET 35 na ET20-ak (nisam jos premjerio u bobu)
- Farbanje prednjeg veznog lima iz crne u boju auta (za plastiku motora nisam jos nista odlucio, mozda neka opicena hidrografika ako mi se bude dalo uopce oko toga smarati)
 
Top