Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Konacno nakon 2 mjeseca heklanja, nove gumice su na felgama.

Falken Ziex Ze-914 u mjerama 195/40 i 205/40 stretch-ano na 8 i 9J.

Naravno ne mogu a da se i ovako ne zahvalim kolegi Mati iz Splita koji je dobro povukao da se gume nabave jer ih u BiH nema za lijeka, nista nize od 205/45 ili neke bezveze 205/40 koje se lose stretch-aju. Mate jos jednom hvala puno, car si ;)









 
Konacno nakon 2 mjeseca heklanja, nove gumice su na felgama.

Falken Ziex Ze-914 u mjerama 195/40 i 205/40 stretch-ano na 8 i 9J.

Naravno ne mogu a da se i ovako ne zahvalim kolegi Mati iz Splita koji je dobro povukao da se gume nabave jer ih u BiH nema za lijeka, nista nize od 205/45 ili neke bezveze 205/40 koje se lose stretch-aju.

suosjecam s tobom,u nasoj finoj drzavi nema ni 185/35 17" pa i ja cekam od januara...nek si rijesio falken se dobro razvlaci
 
Član
Bit ce jos slika, ali trebam je sa ponedjeljka zakucat na pravu visinu pa da to bude to. Na zadnjim felgama fali milimetar-dva da zid gume dirne rub felge, mislim da je to u granicama normale za every day auto :)
 
Član
Hvala drugu Dzenanu koji mi je poslao neke rijedje stvarcice za Fabiu. Radi se o originalnim novim mrezicama za gepekt koju je nasao u Fabiji za prodaje i ladicu ( pretinac ) ispod vozacevog sica koja je inace dolazila samo u Fabijama za ENG trziste.







Sljedece mi je u planu skentrati naslon za ruku iz Golfa i jos uvijek ostajem u potrazi za par detalja koji mi fale da fulliram Fabiu, a to su Airbag Off dugme za suvozacev Airbag, vRS kozica mijenjaca i drzac za pice koji dodje lijevo od radija.
 
Član
Cek samo ti to fali
Pa ono sto zelim da. Ima jos sitnica koje je mogu staviti ili ne zelim staviti. Naprimjer ne zelim kuku i osvijetljenje nazad sto dodju kod rukohvata na krovu u karavana jer bi morao busiti i cijepati vRS crno nebo a to mi ne pada na pamet, autonivelacija farova ne mogu je staviti jer mi je auto spusteno pa bi uvijek farovi gledali u pod ispred branika i Maxi-DOT tabla jer ona ide samo na dizela. Tako da mi ostaje Maxi-DOT tabla kad ubacim dizela pod obavezno :)
 
Član
Jest to je taj , dodje to kod mene nekad pa ja vako dobrim ljudima skinem i posaljem :D
Jel problem ubaciti u fabiu jer nije fabricki predvidjeno, pretpostavljam da se one kockice vade, gdje dodje ono dugme za zadnji grijac ?

mkvxpu.jpg
 
Top