Zivinice MEET ** Slike **

Zivinice MEET ** Slike **

Član
Evo jos slika ;)

http://www.ekskluziva.ba/U-Zivinicama-odrzano-okupljanje-automobila-/21726.html
 
Član
Video je urađen , evo snima se u HD kvaliteti je 1,8 GB a na ovom mom netu tj. sranje od neta neću moći to postavit , al ću postavit video u lošijoj kvaliteti...;)
 
Član
Fino fino, jos samo da se vrijeme popravi pa onda kako se i naviklo .

Ovom Redzic Mensuru da porucim, da mi ima kuhinju duzan:D:lol::lol:
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ETmcTr7p63I[/video]

Napokon video kako sam naveo kvaliteta je loša , pošto sam smanjio da bi brže upload pošto mi je net loš ;)
 
Član
Pa dobro bruda mogu ti reci da imas slifa za ovo snimanje :) nisi za bacit :icon_smile::icon_smile:

Got2b je napisao(la):
Fino fino, jos samo da se vrijeme popravi pa onda kako se i naviklo .

Ovom Redzic Mensuru da porucim, da mi ima kuhinju duzan:D:lol::lol:

hehe ma bruda nije problem :icon_smile::icon_smile: nego jeli u sitnilo :icon_smile:
 
Član
Joj jest mi krivo što ja nisam mogao da dođem ali aBd sledeći put ću gledati da dođem da se malo družimo :)
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
Pa dobro bruda mogu ti reci da imas slifa za ovo snimanje :) nisi za bacit :icon_smile::icon_smile:

Got2b je napisao(la):
Fino fino, jos samo da se vrijeme popravi pa onda kako se i naviklo .

Ovom Redzic Mensuru da porucim, da mi ima kuhinju duzan:D:lol::lol:

hehe ma bruda nije problem :icon_smile::icon_smile: nego jeli u sitnilo :icon_smile:



Al da vidis mi na komp. u HD rezoluciju dere guzove , a ovo sve nešto sjebano kockasto :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
leon1p je napisao(la):
koji dziberluk sa Taunusom :(((

Sto, auto je pravljeno za 402 ne za stajling. ima preko 270 KS + nitro
na autu je samo skoljka od taunusa ostalo je sve od novih kola, kad kazem novih kola, mislim na diskove, cesljusti, kardan, ovjes amortizeri, znaci sve, samo je skoljka ta. I auto nije ni sekunde spreman za neki stajling il izgled ;)
 
Član
daki je napisao(la):
leon1p je napisao(la):
koji dziberluk sa Taunusom :(((

Sto, auto je pravljeno za 402 ne za stajling. ima preko 270 KS + nitro
na autu je samo skoljka od taunusa ostalo je sve od novih kola, kad kazem novih kola, mislim na diskove, cesljusti, kardan, ovjes amortizeri, znaci sve, samo je skoljka ta. I auto nije ni sekunde spreman za neki stajling il izgled ;)

da je pravljen za 405 a ne 402 opet ono sto je uradjeno je dziberluk ona 2 auspuha i one nekakve linije po njemu ko da su djeca crtala ... ako nije pravio za stajling sta ce mu ona 2 auspuha uopste .... sto nije samo 2 cjevure stavio ...
 
Legend
Nevidi se na slikama, nisu ofarbane ono je onako zaljepljeno bezveze, folija, cak kad pridjes vidi se na mjestima zguzvana i vec se skoro i odljepila, da je za stajlinga nebi bio mat crn ;)

Auspuh ko auspuh, nije muamer obracao paznju na to. Pored onakvog Focusa vjeruj mi da nije radjeno za st;)jling ;)
 
Top