Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma znam ja što sma napisao za to podj*avanje u mojoj garaži to piše......ali ne treba toliko krivtikovati taj Sr u Žvinicama ja sam bio na prošlom jeste bilo propusta ali šta sad će biti bolji, i treba ljude podržavati koji hoće d anešto rade i org....a ne smao pričati preko foruma ovako-onako..poz svima....
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ma znam ja što sma napisao za to podj*avanje u mojoj garaži to piše......ali ne treba toliko krivtikovati taj Sr u Žvinicama ja sam bio na prošlom jeste bilo propusta ali šta sad će biti bolji, i treba ljude podržavati koji hoće d anešto rade i org....a ne smao pričati preko foruma ovako-onako..poz svima....

izvini je li hoces da kazes da goca samo prica preko foruma?jesi kad bio u mostaru na trci?
da se razumijemo niti znam gocu niti ikoga,ali kad si na forumu i kad se malo kreces u tim vodama vidis koliko neko prica,a koliko neko radi..
 
Član
Bilo je propusta na zadnjem SR-u istina, ali sada bi trebalo biti bolje. Nepotrebno je da se pljuje unaprijed i da se vrijedja.
Dodjite, ako vam se ne svidi iznesite to na koji god nacin hocete. Sada je tako kako je, prosli put nije moglo bolje, ali je IPAK BILO.

Zato MOLIM VAS, bez off topica.... sta bude bice, bitno je da se svi fino provedemo pa kako bilo bilo.. a isto vazi i za Mostar. Nije bitno koji je kvalitetniji ili sta vec.. bitno je da se nesto desava, i da ga uopste bude.

;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Bilo je propusta na zadnjem SR-u istina, ali sada bi trebalo biti bolje. Nepotrebno je da se pljuje unaprijed i da se vrijedja.
Dodjite, ako vam se ne svidi iznesite to na koji god nacin hocete. Sada je tako kako je, prosli put nije moglo bolje, ali je IPAK BILO.

Zato MOLIM VAS, bez off topica.... sta bude bice, bitno je da se svi fino provedemo pa kako bilo bilo.. a isto vazi i za Mostar. Nije bitno koji je kvalitetniji ili sta vec.. bitno je da se nesto desava, i da ga uopste bude.

;)

E vidiš NIJE to bitno. NIJE bitno da se NEŠTO dešava. Bolje da se ne dešava NIŠTA nego ovako nešto. I ovo NIJE off topic. Ono što bi trebalo biti bitno je da rastu i jačaju klubovi poput Piemonte-a, Racing Teama i ostalih i da se iz godine u godinu poboljšava kvaliteta i kvantiteta utrka i da lovu kupe klubovi i ostavljaju za iduće utrke koje će biti bolje nego prethodne a ne da jedan čovjek kupi kajmak a da vi klepćete ušima!

Ja vam samo pokušavam pomoći, naravno sad ćete vi reći ne treba nama pomoć mi smo dovoljno pametni i bez tebe, al eto ja je nudim, kako svoju tako i svog kluba ako vam štogod bude trebalo a nije naravno vezano za Gerha slobodno se obratite. Pozz.
 
Član
Slazem se sa ovim definitvino,i trka u mostaru 2004 je bila prva a vasa je bila prije mjesec dana i bila je gora od te prve,pa stoga nemate tu sta pricati,umjesto da naparvite bolje i bolje trke kod nas je sve kontrai u ovom sportu nema hatera,ima ljudi koji taj sport vole i zele ga dici na neki bolji nivo sa sto boljom org i sto vecom zabavom na race-u i druzenju a ne koridu ;) pozz i sretno na org i utrci :)
 
Ahhh nevjerovatno pa ljudi SR je u Zivinicama ako ko hoce nek izvoli doci a ako ko zeli Osijek nek izvoli i zavrsena prica,pa sto trbaju kome ova glupa prepucavanja fkt.... primjera nemoj tamo ici oavaj onaj uzma lovu,losa organizacija itd pa boze moj idemo tamo gdje se nesto desava,pa kolio toliko pu*ili foru!!!!
Stoga necemo vise prepucavanja nego koliko ko moze pomoc nek pomogne DOMACE JE NAJBOLJE !! :lol::lol:;);)
 
RedLine je napisao(la):
Slazem se sa ovim definitvino,i trka u mostaru 2004 je bila prva a vasa je bila prije mjesec dana i bila je gora od te prve,pa stoga nemate tu sta pricati,umjesto da naparvite bolje i bolje trke kod nas je sve kontrai u ovom sportu nema hatera,ima ljudi koji taj sport vole i zele ga dici na neki bolji nivo sa sto boljom org i sto vecom zabavom na race-u i druzenju a ne koridu ;) pozz i sretno na org i utrci :)

Organizacija prve trke je 80% ljudi iz ovog tima bila kad je bio organizovan SAMO street race, kad se kupila mjerna oprema koju posjeduje sada SRCS...
 
Djaba ti bosnji pricas ne moze on prihvatiti kritiku ljudski neg ti odma podjeli cin hejtera i neznalca , Goca nema potrebe da im objasnjavas vise vidi da NE zele da svate , pusti ih nek se opeknu pa ce sami vidjeti kako stvari stoje
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
nije ni cudo sto nam propada SR scena... svi sad hoce u osjek... ok tamo je bolje, ali i mi mozemo, da hocemo, napraviti nesto poput osijeka, ne tako dobro, ali sigurno se moze napraviti dobar SR... ljudi ovako dodju na Street Race i vide da je slab iduci put vjerovatno nece ni doci... a da se svi udruzimo i kazemo e hajmo napraviti nesto kako treba , ne kazem da je organizacija lagana i sigurno treba obaviti puno posla i uloziti sredstava da bi se organizovao jedan kvalitetan street race, bi sigurno mogli organizovati... a sve dok vecina bude govorila nema od toga nista i bude se islo negdje drugo, naravno da ce street race biti slab... a svi trebamo da podrzimo nase, jer je scena u bh slaba kako svi znamo i svi kukamo, a znamo kakva je bila prije 2-3 godine. I moze se sve napraviti, samo treba VOLJA. Kako je zvucan SR u Osijeku, tako moze biti zvucan i u Tuzli, Mostaru itd, pa da mozda i vecina iz Osijeka, tamo sto dolazi dodju na jedan kvalitetan street race u BiH...
pozzz

potpis,u potpunosti se slazem..
 
Ovo nije tema za komentare i kritike, ako imate kakva pitanje pisi te, ostalo moze na PM

A u ostalo svi smo pismeni i skolovani da znamo sta radimo, druga stvar je sto mi nepravimo rejs da bi digli pare, nego da bi napravili druzenje i da ljudi koji vole trku dodju sa svojim ljubimcem i odvoze 402m uz dobro druzenje i cao, a onaj ko misli da se ovjdje dizu pare, nek sam pokusa nesto organizovat.

A sto se tice gere, nazalost ima losu proslost al mi to nasuprot koristimo da bi VAMA pruzili priliku da izvucete auto iz garaze i druzite se a on sto ima sponzore... to je njegova stvar, ko je reko da nemamo mi, potrudite se da i VI nesto napravite, rado ce mo doc.

VELIKI POZDRAV I nemojte me pogresno shvatit;)
 
Pa ako hocete da NAMA pruzite priliku onda bi poslusali savjet i pomjerili event za slijedeci sedmicu da bi svi mogli fino i doci , a ne da pravite trku kad je i dobro poznata trka u Osjeku koja iza sebe ima uspjesne trke
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Ovo nije tema za komentare i kritike, ako imate kakva pitanje pisi te, ostalo moze na PM

A u ostalo svi smo pismeni i skolovani da znamo sta radimo, druga stvar je sto mi nepravimo rejs da bi digli pare, nego da bi napravili druzenje i da ljudi koji vole trku dodju sa svojim ljubimcem i odvoze 402m uz dobro druzenje i cao, a onaj ko misli da se ovjdje dizu pare, nek sam pokusa nesto organizovat.

A sto se tice gere, nazalost ima losu proslost al mi to nasuprot koristimo da bi VAMA pruzili priliku da izvucete auto iz garaze i druzite se a on sto ima sponzore... to je njegova stvar, ko je reko da nemamo mi, potrudite se da i VI nesto napravite, rado ce mo doc.

VELIKI POZDRAV I nemojte me pogresno shvatit;)

;) potpisujem.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top