ZEX - Pug 205

ZEX - Pug 205

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zex

Član
Evo jedna slika od danas:



Sutra odoh da kupim most,samo da mi odgovara,lik me ubedjuje da je od GTI-a pa cu sutra da proverim,ako bude,vec sledecu sedmicu moze poceti ugradnja ;):cool:
 
Administrator
odlican pug, a sa novim motorom ce da bude jurilica, kako samo to cupa volan iz ruku otima :cool:
 
Član
ubacuje se novi motor.neka ti je sasrecom,al ima dosta jos ulaganja i posla.znam po sebi.nikad kraja.
prije nego stavis motor uradi sve sto treba,gumice,dihtunge osvjezenje i to da se nebi kasnije peglao.
koliko je bio para motor.sretno.
 

Zex

Član
Necu se preterano truditi oko ovog motora (bar ne za sad),zamenicu filtere,zupcasti,ulje i ubaciti ga,ali ostalo ima da bude pretreseno do samog maksimuma,znaci trap,kocnice,menjac...
...zasto,zato sto postoji jedna mala sansa da uleti i nesto mnoooogo ozbiljnije,a to je Mi16,ali o tom po tom.Ako ne uleti,ipak ce ici osvezavanje ovog ''mopeda''.

Za koji dan idem na put,tako da necu stici pripremiti auto za SR u Laktasima,menjac mi je jos uvek u Sarajevu.Ali jedno je sigurno za Mostar ce biti 100% :cool:

Amortizeri uskoro idu na obradu u BOBOsport odeljenje u Smederevu (za one koji ne znaju,BOBOsport ima 25god tradiciju preradama i podesavanju trapova za trke)
 
Član
ma dosta ti je i 122ks.za puga i to je previse.tesko je naci dobru ocuvanu mi16 masinu.
bolje je da si odmah uzeo gti-a radi sasije i svega ostalog.gti je duplo crvsci od obicnog pa zato.
sretno u radovima i daj stavi jos slika.
 

Zex

Član
Ovaj auto je okruglo 10god kod mene,zato ga i ne menjam,jer znam sta imam,a ne da menjam za neku staru drlandzu koju nema ko nije servisirao,promenila vlasnika kao ja carapa i svako se upisao bar jednom u listu udesa sa njom.
Neka hvala,ja ovo sto radim radim zbog ljubavi prema tom autu i osecaju koji pruza u voznji te eventualno ucesca na Street Race-u i osvajanju bodova za svoj AKCrankshaft team ;).
 
Član
Zex je napisao(la):
Ovaj auto je okruglo 10god kod mene,zato ga i ne menjam,jer znam sta imam,a ne da menjam za neku staru drlandzu koju nema ko nije servisirao,promenila vlasnika kao ja carapa i svako se upisao bar jednom u listu udesa sa njom.
Neka hvala,ja ovo sto radim radim zbog ljubavi prema tom autu i osecaju koji pruza u voznji te eventualno ucesca na Street Race-u i osvajanju bodova za svoj AKCrankshaft team ;).

dobro to.to si u pravu.tesko je naci auto da nije izdrndano i rashabano.takav je primjer kod mene.nije bio udaran niti truho,ali ostalo sam sve zamjenio.niko ti nije rekao da uzimas drugo auto.to ti znas najbolje.ima 205 gti-a dobrih utegnutih pravo.kazem da bi bilo lakse kupit gti nego ugradzivat masine i sve ostalo,a gti i obicni nista isto nije.peglanje zivo oko dijelova.pozzz
 

Zex

Član
Sve znam,sve mi je jasno,ali opet ljubav je to ;)

Evo danas se malo radilo,napisao sam i malo uputstvo kako napraviti masku bez znaka KLIK ;)
 

Zex

Član
Ma to je vecinom preklapanje,ali okvirno celi projekat oko ubacivanja motora ce izaci oko 1500KM
Znaci menjam most,amortizere,motor,menjac,instalaciju,hladnjak,ventilatore,sve pomocne agregate,instrument tablu,rezervoar sa pumpom,posude,creva,menjam tecnosti,remenje,filtere+na to 340KM obrada prednjih i zadnjih amortizera u BOBOsport-u...


Nije to ljubav,to je bolest,ali sta ces,neizleciva,sreca pa sam se pomirio sa njom. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top