ZEX - Pug 205

ZEX - Pug 205

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni se sviđa na pugu bijela i crna stoje extra ;) , a i sviđa mi se što ne pretjeruješ sa njim :icon_smile: , sretno u nastavku ;)
 

Zex

Član
Posto sam ocajnicki trazio plastiku preko instrument table,danas sam nakon nekoliko meseci bezuspesnog traganja nasao istu,cak je i na BHT bio oglas:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=15933

Ajoooj mojoj sreci nema kraja,a dobio sam je dzaba,kolega je imao 205icu ista moja,bela,samo sto je njegova bila 1.6,ali isti rubovi pozadi kao i kod mene,a ja mu radio masku bez znaka,samo sto smo njegovu lakirali u belo.

Znaci samo jedna kopca fali,a druga je napukla ali verujem da ce i ona drzati (jer je na saraf),a na zadnjoj slici se vidi koje su to kopce i koliko ih ima.JOOOOOJ ja prezadovoljan,kao malo dete se osecam,odoh odmah da je lakiram,posto je ova fabricka siva. :heart::heart::heart:

Evo i slikica:



Sad cu PUG-ica da nagradim i sa novim satovima,zasluzio je za toliko skripanja koje je stara tabla proizvodila ;)
 
Član
Hehe mogu mislit osjećaja sad..Samo polako montiraj,nemoj šta polomiti od uzbuđenja :lol:
 

Zex

Član
Mogao sam se zakleti da sam ovde vec napisao ovo:
zex je napisao(la):
Danas se malo radilo,bice slike sutra,ali evo samo dve da vam pokazem nove cajgere:


Carbon look by Ostoja,hahahaha,salim se,sam sam ih pravio (okacicu kratko uputstvo sta i kako,kad uhvatim malo vremena).
ona plastika oko instrument table je namontirana i upasana,kako je ni u Francuskoj ne bi upasovali :D :D :D, providna tabla iznad satova je polirana,a umesto fabrickog narandzastog osvetljenja,sada je cisto belo,ali sutra ce biti bolje slike,posto su ove samo na brzinu skljocnute.




P.S. Evo i slike kako svetli xenon na 205-ici:

Kratka svetla:


Duga svetla:
A sad nema nista :icon_question:
 
Član
Auto za svaku pohvalu muzz mi se svida pravo
nego ovo si bas dobro uradio kako sta daj upustvo :icon_smile:
 

Zex

Član
Kao sto rekoh,Alpie je stigao:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=15735&pid=274301#pid274301
 

Zex

Član
Evo i obecani mali tutorial kako napraviti custom cajgere : KLIK





A danas sam se ponovio sa jos dve ICE stvarcice:
Stigli su mi visoki by Kenwood:


Ali i skretnice za iste,marke (neka no name hahahhaha) Hertz :cool::


Veeeeliko hvala mojoj dobroj vili (ali bez joskica :( ) Selvi a'ka Dottore :);)
 
Član
Dobar autic inace vidjam ga cesto po ulicama Bendzalajs city-a:cool:
HERTZ to je vrh vrhova.:cool:;)
 

Zex

Član
Nocas mi je bilo malo dosadno,pocela kisa,pa sam se malo provozao...























Usput konacno sam nasao zabice za prednju lajsnu na braniku,tako da vise ne izgleda kao "razbijen",evo i jedne dnevne slike:

Uslikana malopre sa prozora. :)
 
BHT Ovisnik
dobre slike,pug veoma lijep :cool: nego sta bi s onim dvd-om,jelti jos pokvaren:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top