Zenica , Bistricak ..11.10.2009.

Zenica , Bistricak ..11.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ze-tec je napisao(la):
E ljudi, pozdrav svima, odlicno je bilo, hvala vama koji ste unatoc kisi dosli...
btw nismo ostali duzni konobaru, mi smo nastavili pit u kafani kod jare, tako da smo ga pocastili. Ne znam ni kako ni kad sam doso kuci.

:lol: :lol: :lol:
dobri ste,svaka cast :cool:
 
Legend
tvrdoglavi je napisao(la):
ze-tec je napisao(la):
E ljudi, pozdrav svima, odlicno je bilo, hvala vama koji ste unatoc kisi dosli...
btw nismo ostali duzni konobaru, mi smo nastavili pit u kafani kod jare, tako da smo ga pocastili. Ne znam ni kako ni kad sam doso kuci.

:lol: :lol: :lol:
dobri ste,svaka cast :cool:

ehehehe hvala cast ;);)
 
joj jest mi zao sto nisam dosao, j*ga berza mi spominjo jedno 7 dana unaprijed aj bega zaboravilo se :icon_eek: haj nadam se sljedeci put da cu se prisjetit na vrijeme da mi berza ne bude sam s lavicem :123:
 
Legend
Aditas je napisao(la):
Rezultati db drag-a

1. nOkE...
... jedini u klasi "cin ci lin ci" :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=z2Aw6HmJNGI



jest da je bila jako velika konkurencija od radija od onih cugera do nas, imao je neke j**ne baterije, izgleda duracel al sam ga ipak nadjacao svojim famoznim lupetanjem od lonac in d gepek of my mk2

:cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):
ma nisi dobar berza.....ono ne spada u voznju po propisima :D


Kako ne spada, nisam napravio ni najmanji prekrsaj, sve je bilo cisto.
Zato si ti sjeo kod nokketa, bojis se:icon_smile:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Rezultati db drag-a

1. nOkE...
... jedini u klasi "cin ci lin ci" :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=z2Aw6HmJNGI



jest da je bila jako velika konkurencija od radija od onih cugera do nas, imao je neke j**ne baterije, izgleda duracel al sam ga ipak nadjacao svojim famoznim lupetanjem od lonac in d gepek of my mk2

:cool:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Izgleda dobro ste se proveli,svaka cast sto ste se okupili a imajiu i fotke pa vidimo kako vam je to bilo ....:cool::icon_smile:
 
Član
Vidio sam i danas da imaju a pogledo sam i dB klip :cool:;) da je bio Sinan bilo bi dB ko u Bekira u pandi ....:cool:
 
pozz za raju,vidim bilo vam je lijepo,sto mi je drago.zao mi je sto nisam mogao doci:icon_cry:
a vidim bio je i lik s crvenim mk2,tablica 462-T-100,upoznali smo se nedavno u Jajcu na relly-u,kasnije malo se druzili,lik je super.steta sto nije na forumu,mada sam mu govorio za bhtuning,al et,mozda se spametuje;)
 
Legend
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
pozz za raju,vidim bilo vam je lijepo,sto mi je drago.zao mi je sto nisam mogao doci:icon_cry:
a vidim bio je i lik s crvenim mk2,tablica 462-T-100,upoznali smo se nedavno u Jajcu na relly-u,kasnije malo se druzili,lik je super.steta sto nije na forumu,mada sam mu govorio za bhtuning,al et,mozda se spametuje;)

super je bilo ,stvarno..
a moamk se zove Mirza, super mu je golf, al sto ga vrti malo je reci ;)
ima ga na gfcu, ponekad se javi..
 
a da Mirza je upravu si,vrti ga zestoko,jos dajzel.vamo vozio reli snjim sve me bolilo kad sam gledao kako ga vrti:icon_twisted:
 
Legend
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
a da Mirza je upravu si,vrti ga zestoko,jos dajzel.vamo vozio reli snjim sve me bolilo kad sam gledao kako ga vrti:icon_twisted:

jasta, mirza gigant
al i ide golf, malo je rech :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top