Zenica , Bistricak ..11.10.2009.

Zenica , Bistricak ..11.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da javim da je sve proteklo super..Najeli se , napili , upoznali , zezali...Sve extra..U ovoj temi ce biti postavljene slike i klipovi sa Bistricaka...Vecina od najavljenih nije dosla..ali et..I ovako nam je bilo super...

Ovo je zajednicka tema u koju ce svi da stavljaju slike od danasnjeg okupljanja...

Moje slike su slikane s mobitelom , pa nezamjerite...
 
Član
0g1 je napisao(la):
steta sto vas je malo bilo trebalo puno vise ali i tako je ;)

Ma dovoljno..Ovako svako , svakog sada podobro zna..i sve to..Sjeli smo , malo se zezali i dobro je...Bit ce jos slika :D
 
uh pa isao sam iza tebe....kad si skerenuo u vardiste...bio sam na skuteru....oko 16 ili 16.15 sati....mislim da si to bio ti..audi a3 tdi....crveni...nema ih bas na vardistu....mmmmmmmmm sto vam je lijepo bilo....nisam znao za dernek...jel ajdin bio....
 
Član
adnanalfa je napisao(la):
uh pa isao sam iza tebe....kad si skerenuo u vardiste...bio sam na skuteru....oko 16 ili 16.15 sati....mislim da si to bio ti..audi a3 tdi....crveni...nema ih bas na vardistu....mmmmmmmmm sto vam je lijepo bilo....nisam znao za dernek...jel ajdin bio....

Hehe...Moguce...jesi..Koji ajdin ?
 
Član
eo i mene...danas bilo ovako :cool:
cekamo jos slika..kod mene ima nesto malo,ubrzo cu valjda upload ;)
a trebaju nam oni klipovi :D
 
mirzaa3 je napisao(la):
adnanalfa je napisao(la):
uh pa isao sam iza tebe....kad si skerenuo u vardiste...bio sam na skuteru....oko 16 ili 16.15 sati....mislim da si to bio ti..audi a3 tdi....crveni...nema ih bas na vardistu....mmmmmmmmm sto vam je lijepo bilo....nisam znao za dernek...jel ajdin bio....

Hehe...Moguce...jesi..Koji ajdin ?
ajdin sa brista,dijagnostika,klime i ostalo...fino vam je bilo!!!!
 
Član
adnanalfa je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
adnanalfa je napisao(la):
uh pa isao sam iza tebe....kad si skerenuo u vardiste...bio sam na skuteru....oko 16 ili 16.15 sati....mislim da si to bio ti..audi a3 tdi....crveni...nema ih bas na vardistu....mmmmmmmmm sto vam je lijepo bilo....nisam znao za dernek...jel ajdin bio....

Hehe...Moguce...jesi..Koji ajdin ?
ajdin sa brista,dijagnostika,klime i ostalo...fino vam je bilo!!!!

Nije on bio...A super bilo ..
 
ev ja dosao kuci prije 5 min. :D
extra je sve bilo,hvala svima koji su dosli :cool:
na kraju smo ostali aditas,njegova djevojka,2 para iz ZE i ja...bila je i logorska vatra,isli smo ja,aditas i momak sa crnom hondom iz Ze u drva :lol:
ma dernek do jaja :smajli03:

rostilj,piva,nova poznanstva,druzenje,razmjena iskustva....
neke se stvari ne mogu kupiti novcem,za sve ostalo tu su derneci BHTuning raje :D
 
Legend
Eh da se i ja javim
Prije svega zahvalio bih se svima koji su danas bili na Bistricaku,i koji su ispunili obecanje i dosli na ovaj mini meet/rostilj :D
kao sto vec dino rece, malo raje, ali prave, odabrane, i naravno dobar provod zagarantovan..
Prije svega hvala domacinu, sto nas je fino ugostio, doveo na bistricak, sredio nam ovu vikendicu, klupe, i sve ostalo..
Zatim Srebri, sto je mahmuran dosao i dopratio nas do bistricaka, Adiju sto je citav dan dezurao oko rostilja, mirzi legendi za slike, tvrdoglavom,oggyu (steta sto nisi mogao duze ostati) funky takodje, Davoru i ekipici, da nekog ne zaboravim, uglavnom jos jednom hvala svima sto su dosli :cool::cool:

evo koja slikica od mene..
Zenica, almy, lagano se skuplja raja..
dsc09653.jpg

dsc09654.jpg


Bistricak, lagano zagrijavanje, raspaljivanje rostilja i ostalo..
dsc09657.jpg


ostale slike kasnije
 
Član
da se zahvalim kenanu i ekipi sto su mi omogucili prevoz :cool:
svaka cast momcima ( a i djevojkama :D) koji su bili prisutni,i sto nisu izradili ;)
 
ev i od mene koja slikica,lose su al et,mogu posluzit ;)

[attachment=24266]

[attachment=24267]

[attachment=24268]

[attachment=24269]

[attachment=24270]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top