Zenica , Bistricak ..11.10.2009.

Zenica , Bistricak ..11.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da se i ja javim..... samo da kazem super je bilo....kao sto se vidi......neki su odrzali rijec i dosli uprkos kisi koja nam i nije smetala.....jer smo bili natkriveni....a neki nisu.....ali sta je tu je.......nama je super bilo.....raja extra....lokacija extra... muzika extra.....
aBd bice jos ovakvih meetova.......

drago mi je sto sam upoznao neke clanove sa foruma....svaka cast super ste ;)
 
Član
Evo pozz i od mene, no doduse ja nisam slikao nista :) ... Dosao sam sa namjerom da upoznam raju i da idem odma natrag, al ekipa je bila stvarno ok, pa se malo i zasjelo.... Sta vise reci nego abd jos ovakvih druzenja, i meetova..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Eh da se i ja javim
Prije svega zahvalio bih se svima koji su danas bili na Bistricaku,i koji su ispunili obecanje i dosli na ovaj mini meet/rostilj :D
kao sto vec dino rece, malo raje, ali prave, odabrane, i naravno dobar provod zagarantovan..
Prije svega hvala domacinu, sto nas je fino ugostio, doveo na bistricak, sredio nam ovu vikendicu, klupe, i sve ostalo..
Zatim Srebri, sto je mahmuran dosao i dopratio nas do bistricaka, Adiju sto je citav dan dezurao oko rostilja, mirzi legendi za slike, tvrdoglavom,oggyu (steta sto nisi mogao duze ostati) funky takodje, Davoru i ekipici, da nekog ne zaboravim, uglavnom jos jednom hvala svima sto su dosli :cool::cool:

evo koja slikica od mene..
Zenica, almy, lagano se skuplja raja..
dsc09653.jpg

dsc09654.jpg


Bistricak, lagano zagrijavanje, raspaljivanje rostilja i ostalo..
dsc09657.jpg


ostale slike kasnije

Zaboravio si mene :icon_smile: Dobro je bilo, steta sto nisam mogao duze ostati, treba kad bude bolje vrijeme ponoviti
 
Član
.noKe,cekamo tvoje slike :cool:
ko je jos slikavao,jel ono oggy nesto malo dok je bio :icon_rolleyes:
 
Član
Ekstra je bilo.... ja sam se tako fino opustio, jest da sam non stop bio za rostiljem... ali eto bilo je svega..i nOketovog drifta i db draga... :lol: itd.
Ja,Tvrdoglavi i Ze Tec smo isli kao sto je vec napomenuto u drva... da imamo za logorske vatre, jest da smo covjeku koji nam je dao drva ostali duzni pice... ali to je jos jedan razlog da sve to ponovimo.... Hvala vam svima koji ste bili... i izvinjavam se ekipi koja me cekala malo duze na almy-u... :cool::cool::cool:

Sve u svemu, predobro je bilo...;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
.noKe,cekamo tvoje slike :cool:
ko je jos slikavao,jel ono oggy nesto malo dok je bio :icon_rolleyes:

oggy izgleda spava :D

Oggy saznao da je Obama srusio ustav, te da sada homoseksualci mogu komotno u marince, pa prvim avionom otisao ispunit formular... :lol:
 
@eror :lol: :lol: :lol: :lol:

@aditas stigao si druze ;)
jos jednom da ti se ovako javno zahvalim za rostilj,voznju i extra drustvo uz logorsku vatru :D
sretno sutra...;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
@eror :lol: :lol: :lol: :lol:

@aditas stigao si druze ;)
jos jednom da ti se ovako javno zahvalim za rostilj,voznju i extra drustvo uz logorsku vatru :D
sretno sutra...;)

E hvala tebi sto ostade da se svi onako fino druzimo... ;)
 
Legend
evo koja slikica od mene..
Zenica, almy, lagano se skuplja raja..




Bistricak, lagano zagrijavanje, raspaljivanje rostilja i ostalo..




Adi gigant, za rostiljom :D


pa jos malo raje :D







sinovi moji :D (mirza i nokkic)


dizel fu kru :D


odvijili nam se hondasi :D


je'na by me :)



dakle sve u svemu, odlican rostilj, druzenje, nova iskustva, malo novih informacija by syncro, error, davor i ostali, pricalo se o autima, zenama, iskustvima ..

pozdravljam jos jednom sve one koji su bili, i do sljedeceg meeta,
najvoli vas
.nOKe :D
 
Legend
vise slika na
http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=127868#/album.php?aid=127868&id=569855352

:cool::cool:
 
Legend
Got2b je napisao(la):
fino druzenje momci...lijepo ste organizovali...

samo nek se jede i pije...;);););)

ma pomalo, da se nesto desava, to je najbitnije
gdje, ko, kako, nije bitno, samo nek se raja skuplja, prica, upoznaje ;);)
 
Član
jojjj:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: slobodan bio i spicim za sarajevo krug a i nesto para da zaradim usput.. vidio oggy-a oko pola 5-5 na magistrali povis one vode sto izlazi para:D da sam znao da je kakvo okupljanje dosao bi i ja.. hmm..:icon_cry::icon_cry: a sjecam se prosli put ja dosao i nigdje nikog samo se okrenuo:icon_smile: al nema veze.. nadam se da ce bit sta opet.. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top