Zavalj`o snijeg !

Zavalj`o snijeg !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dok vi palamudite ja odoh očistit bengsa i vrtit :D Kakva ručna kakvi bakrači,to pravim autima ne treba :lol:
 
Član
ima snijega vala...al dobro je nek sad pada...nek ne pada tamo u junu julu :D ko bi ga po onoj vrucini cistio :D
 
Član
EVO I OD MENE PAR FOTKICA DA DOČARAM KAKO JE U MOSTARU LIJEPO KADA PADA SNIJEG :cool:










evo Tibore i golfovi su izvedeni na snijeg i ljetne gume su bile na Ruištu pa ti vidi :cool:;)hehehe
 
Član
A bjezte jest ecurice, cuj zimske gume...kakve su bolan zimske gume po zimi sta ti je, kad upekne led i o`ladi snijeg njema ljepse nego na ljetnim bokom ga potjerat po pravcu a nikako da se ispravi ili da me baci...usput jeste znali da sa ljetnim gumama na glanc ledu bez problema Fabiju mogu zatjerat u cetvrtoj u blokadu, ides 3km/h a cajger kuca 150-ak + km/h :lol::lol::lol:

Ah, zimske radosti...jedva cekam ujutro kad se bljuzga i voda zamrzne na cesti hihihih :lol:

a za ove Mostarske Golfiste porucujem, izvedite na snijeg, nije auto za gledanja nego za po cesti `evanja :cool::D
 
Član
umro sam od smijeha jutros, koči kralj na raskrsnici kod ekonomske i počeo se klizat a crveno na semaforu i prođe semafor i uslika ga onaj radar :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ooo,ev da se i ja javim,koreanac je jutros platio litrom goriva na parkingu,trebate vidjet sta je donut-ing sa ukljucene obe osovine:D:D
sa zadnjom vucom,u mjestu,prva druga,presaltam u trecu,kad me onda ispali:lol:
i kontam,da probam sa sve cetiri tocka,kad je onda ludnica nastala...a prelagano kontorlisat,pocne nosit samo kontru namotas i ispravi:lol:
mogao sam onako do ujutro:cool:
jedva cekam vikend,da navecer uzmem:D
a danas,ispaljivanje gradom,svi blenuli u mene,2-3 cm snijega po cesti,utabanog,ja do poda gas drzim,nijednom nisam proklizao...zivio izumitelj 4x4 pogona:lol:
 
Član
danas sam isao preko cemerna ... drama ... trebnije snijeg zavalio ,bileca 25cm bilo danas a gacko malo manje .e onda udarila nenormalna mecava ...
od trebinja do gacka nije cisceno.. osim cemerna.
Bilo je veselo:icon_question:



Gatacko polje,pogled iz autobusa isto kao scena iz nekog horor filma....
 
Član
Jooooooj ni ja nikako ne volim snijeg:icon_cry:
Ali evo veceras se vracam iz skole i vec se neki okrecu pod rucnom kod dvorane
 
Član
been there, done that...usto pored toga nagledo sam se merceva i bmw-a na lancima, en moze se maknut sve i da hoce :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top