Zavalj`o snijeg !

Zavalj`o snijeg !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bjezi tamo death beat ;),samo nek pada,volim snijeg jako,sto zbog snjeznih radosti sa autekom,sto cisto zato sto volim bjelilo:icon_biggrin:
 
Znaš ono što kažu-ko ga voli dabogda mu iz lustera padao :D
Šalim se malo, al se sjetim toga čim neko kaže nek pada :D
 
djavolica je napisao(la):
Znaš ono što kažu-ko ga voli dabogda mu iz lustera padao :D
Šalim se malo, al se sjetim toga čim neko kaže nek pada :D

:lol::lol::lol: mocno :D

ma dosadio vise, ne volim snijeg ni na slici vidjeti....ma uvijek sam ja govorio da je za mene Dubai :D
 
Član
skoro pa se otopi sve, jso malo leda ostalo, ali en mozes mahnitat sa autekom, negdje im aleda negdje ima sfalta ma nezgodno baci, lako se covjek moz ezaebat...gotove Mostarske zimske radosti....a je dugo trajalo majkko mila :icon_cry:
 
Član
***** mamu i snijegu i sleperima i majmunima bez lanaca 6 sati voznje od izlaza iz dubrovnika prema brgatu hebenih 5 kilometara umro od leda danas stigao kuci nemoze se raditi na hotelu sve smrzlo
 
nek se topi baš mi je drago sad ljepota suha cesta sad sam najmirniji kaka led kakv snijeg draže je meni kad je suho
 
Član
hocul il necu
[attachment=15212]
za pocetak dobro se drzi,nema mu prepreke
[attachment=15213]
otislo se na put,auto kod frenda bilo i povratak sa puta i ima se sta za vidjeti
[attachment=15214]
a kod kuce jos gore stanje,pokusaj zaustavljanja golfaca(zujana),ali na svu srecu neuspjelo
[attachment=15215]
[attachment=15216]
[attachment=15217]
[attachment=15218]
[attachment=15219]
PS
golfove na cestu nema im prepreke
 
Član
Oooooooj hebem vise i ovaj snijeg.
Ovi nasi jos uvijek nisu ocistili ulice ni koji vrag, nisu posuli ni so ni one kamencice, sami led i hljapavica po ulicama, fuj. Pa cak ni ovi seljaci iz skole nisu mogli skupiti koju marcicu da kupe so pa da pospu ispred skole, juce se djeca masovno lome.......:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top