Zavalj`o snijeg !

Zavalj`o snijeg !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
evo malo slicica i od mene :cool:
dsc00517hw2.jpg

dsc00540qk2.jpg

dsc00533ot2.jpg

dsc00538ol1.jpg
 
Član
ovdje sinoć nestalo u cjelom gradu struje na jedno posata,onda se spustila neka magla i vjetar pošo
puhati ko lud mećava bila prava vani ko scena iz horor filmova nevidi se na 5m ništa :D
 
Član
Ovo samo mi ercegovci stavljamo slike od snijega...Ta vidi se ko ga zeljan....Mislim da je ovo nakon 4-5 godina da je malo zabijelio!!! Neka ga danas a vec ga sutra sigurno nece biti...Vidim da se dobro topi....!!:cool::cool::lol:
 
N

nenad

Nocas je kod nas napadalo 20cm i jos uvijek pada, a ja pametnjakovic na ljetnim gumama i felgama, a zimske na balkonu, sve kontam ma nece biti vise snijega! Valja sad kod vulkanizera :D
 
Član
Juhu evo snjega neka ga da hoce past jos 2m da se mogu sto vise skijat i bordat ja sam lud za snjegom i zimskimm radostima.:cool::cool:
 
BHT Ovisnik
gledam nema niko da se u gradu glupira samo nekikad skrecu nosi ih bocno,samo neki sa civicom goni ga bokom:cool:
 
Član
nemoj tibore dzaba stavljat lose gume...tebi ako je dobra rucna, tebe ce i sa novim zimskim lijepo bacit, samo sto je prednost zimskih sto je lakse ispravit, ako krene previse bjezat ;)
a i kod nas zavalio vala bjelan...valja slikat, pa postavit...:)

s1052701resizemk5.jpg


s1052702resizetl5.jpg


s1052703resizeyn9.jpg


:cool:
 
nosi te sav u hercegovinu..ja hocu sunce vise :icon_mad:
prosle godine tacno na ovaj datum sam sjedio na banji a vidi sad :icon_sad:
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
nemoj tibore dzaba stavljat lose gume...tebi ako je dobra rucna, tebe ce i sa novim zimskim lijepo bacit, samo sto je prednost zimskih sto je lakse ispravit, ako krene previse bjezat ;)
a i kod nas zavalio vala bjelan...valja slikat, pa postavit...:)

s1052701resizemk5.jpg


s1052702resizetl5.jpg


s1052703resizeyn9.jpg


:cool:



dobar onaj 205 GTi dole:D
 
mrzim snijeg inače ali ipak nisam mogo da ne istjeram golfa malo na snijeg (slikano sinoć) da vidim kako se ponaša na ljetnima gumicama ove zadnjih 9 jota se pravo ljepi za snijeg iznenađen sam malo sam se voziko poslije opro auto komplet i upakovo u garažu do daljnjeg bolje sprječit nego liječit pozz iz mostara...












 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top