zatamnjivanje stakala

zatamnjivanje stakala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Limpi je napisao(la):
nije dozvoljena nazad sajba... znam da sam i u mupu pitao, pa zato nisam stavio najmracniju varijantu na zadnju sajbu :D
Izuzetno od stava 3. ovog člana, mogu se dodato zatamniti:
b) bočne staklene površine motornih vozila iza leĎnog naslona sjedala vozača i suvozača, homologiranim folijama bez refleksije.

samo zadnja bocna legalno, mozes i karton stavit, nece peglat za njih...

Ivica je u pravu, komsija mi jedan vodi tehnicki ovdje u Gradačcu, i covjek mi je lijepo rekao, zadnja bocna i zadnju sajbu imas pravo zataminiti, a i fabricki takva stakla dolaze tamna. Kazna ide samo za prednja bocna stakla i neki sto sofersajbu tamne.. Vozao sam se i ja par mjeseci dok nisam prodao auto zatamnjena i prednja stakla bila, nisam imao problema. Al' zakon je zakon, meni je isto receno, sva stakla iza vozaca i suvozaca smiju se dodatno zatamniti..
 
Član
imam papir da se smije zadnji kraj zatamnit,slikat cu ak treba,a limpi imas li ti dokaz da se nesmije?
 
Član
limpi samo nezz odakle ti to da nazad ne smije jel logicno gledajuci sva auta ona sluzbena izljepljena su komplet osim prednjih prozora a jos ono nisu folije da i mozes vidjet nesto nego reklame one tackaste
 
Početnik
ja svoje prednje moro skidat,zaustavila me na lasvi federalna i htjeli mi za 34498 stvari pisat,nisam izvadio vozacku,nemam P,prekoracio ogranicenje,nisam vezan i to sve radi folija i skinem pred njima iu ljudi me puste...jbg sta cu bolje i to nego davat lovu...a za zadnja mi nisu nista rekli samo moro skinut prednja
 
Član
ma za zadnju sajbu, ako nisu i astri pisali kaznu, samo radi nazad sajbe...

ivica, ako ti nije mrsko, uslikaj taj clan po kojem se moze nazad sajba ;) da se razumijemo, meni je takodjer komplet "zamraceno", pa mi nisu pravili probleme, jer nije veliki procenat, ono taman da se nazire...

ovaj gore clanak sto sam stavio, to je bio zadnji za folije kada sam ja svoje stavljao, te po njemu idu samo zadnja bocna....
bilo je gluposti u zakonu, tvornicki zatamjena se nigdje ne spominju, kao npr na novijim autima, nazad fino zatamnjeno tako da su oni bili "van" kategorije... ne znam jel bilo dopuna u zadnjim mjesecima, nisam pratio oko toga...
 
Član
sta pricate gluposti da se smije zadnja sajba tamnit? ne smije se tamnit!!! po sarajevu se masovno pisu kazne za zadnju sajbu, ja sam 2 dosad dobio u 2 godine... a zadnju sam dobio prije 20-ak dana... zadnja sajba se ne smije tamnit!
 
N

nenad

Pa koja ovo tema po redu o istoj stvari??? Pa ima bar 50 tema o zatamnivanju stakala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top