Zatamnjene sajbe

Zatamnjene sajbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
JD. je napisao(la):
e boga pitaj kad ce to uvesti, ima govore 3 godine o tome, sjecam se da se to trebalo uvesti jos u ova dobra 2005 godine

to je trebalo krenuti od 2005 ali sad ti mogu 100% reci da svako ko bude vrsio registraciju vozila od datuma 01.01.2007. godine da ce dobivati ove nove papire.

ako je ko skoro vrsio registraciju vozila mogao je primjetiti da samo produzenje registracije traje pa i u nekim slucajevima do 5 dana, zavisno od guzve, jer se vec svi potrebni podaci uvode u CIPS program
 
Član
I ja sam registrovao jedno auto prije malo manje od 2 mjeseca i dobio sam sto i uvijek, a za par dana ga je momak preveo na sebe i on je dobio iste ove stare papire :icon_eek:
 

JD.

Član
evo danas ja otisao tamo na tehnicki bezveze da se raspitam, kazu ne moze se upisati, valjda samo ko ima fabricki zatamnjeno auto. ali kazu moze se otici na masinski fakultet pa vidjeti tamo da se uradi atest

hajd odem ja tamo usput, kad tamo kaze nemoze jer nema nikakvog papira za takve stvari...

debili glupi niko pojma nema ni o cemu, a ima ljudi sto su upisali u saobracajnu, kako ako ne moze.

elem jednu pricu prica murija, pa ti kaze raspitaj se na tehnickom

odes na tehnicki, tamo je druga prica pa ti kazu raspitaj se za atest na masinskom

odes na masinski fakultet i tamo je naravno treca prica


p.s. jos rekose na tehnickom kao sada ne vazi ni to ko je upisao u saobracajnu, eto idiota
 
JD. je napisao(la):
evo danas ja otisao tamo na tehnicki bezveze da se raspitam, kazu ne moze se upisati, valjda samo ko ima fabricki zatamnjeno auto. ali kazu moze se otici na masinski fakultet pa vidjeti tamo da se uradi atest

hajd odem ja tamo usput, kad tamo kaze nemoze jer nema nikakvog papira za takve stvari...

debili glupi niko pojma nema ni o cemu, a ima ljudi sto su upisali u saobracajnu, kako ako ne moze.

elem jednu pricu prica murija, pa ti kaze raspitaj se na tehnickom

odes na tehnicki, tamo je druga prica pa ti kazu raspitaj se za atest na masinskom

odes na masinski fakultet i tamo je naravno treca prica


p.s. jos rekose na tehnickom kao sada ne vazi ni to ko je upisao u saobracajnu, eto idiota

jeb'o lud zbunjenog!! joj države nam u 3pm!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top