* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zabranjeno je za normalne cestite ljude.A ako si neka budala koja vozi H3 i nosi mitraljez ona niko od glupih pandura nece da te dira........cista nepravda ali sta ces....
 
Član
E da i ja ubodem jednu.
Vidim pise se o LUMARU i ostalim folitisima.
PA sto reci nego da je LUMAR folija da nema sta bolje,imas garanciju,protekciju,sigurnost,i naravno dobar izgled.
Imaju ako se dobro sjecam 22 vrste folija,tako da svatko moze izabrati sto zeli.nisu sve crne da se razumijemo.
Sto se tice zakona...NE MOZE SE IMATI FOLIJA NA AUTU sem ZADNJIH BOCNIH STAKALA! To vam onda ispadne nesto slicno kao da ste u TUNELU CRNAJA! Nidje veze.
Ja sam stavio jos prosle godine dok ovaj zakon nije stupio na snagu.Zaustavili me 2 puta i to tek kad je bio aktuelan,platio jednu kaznu(pisaj je)morali su ljudi pokazat da rade svoj poso.

Jos mogu samo reci,da mi je jedan poznanik,inace u specijalnom odjelu radi..cim je stupio na snagu zakon,odmah je poskidao sa svog vozila,iako je DROT.

Sta jos na kraju reci,ljudi...ako vam je ceif ispalit 270 KM i ponekad po koju uplatnicu od 40 KM ubost MUP-u...bujrum.
 
Član
ludjak je napisao(la):
E da i ja ubodem jednu.
Vidim pise se o LUMARU i ostalim folitisima.
PA sto reci nego da je LUMAR folija da nema sta bolje,imas garanciju,protekciju,sigurnost,i naravno dobar izgled.
Imaju ako se dobro sjecam 22 vrste folija,tako da svatko moze izabrati sto zeli.nisu sve crne da se razumijemo.
Sto se tice zakona...NE MOZE SE IMATI FOLIJA NA AUTU sem ZADNJIH BOCNIH STAKALA! To vam onda ispadne nesto slicno kao da ste u TUNELU CRNAJA! Nidje veze.
Ja sam stavio jos prosle godine dok ovaj zakon nije stupio na snagu.Zaustavili me 2 puta i to tek kad je bio aktuelan,platio jednu kaznu(pisaj je)morali su ljudi pokazat da rade svoj poso.

Jos mogu samo reci,da mi je jedan poznanik,inace u specijalnom odjelu radi..cim je stupio na snagu zakon,odmah je poskidao sa svog vozila,iako je DROT.

Sta jos na kraju reci,ljudi...ako vam je ceif ispalit 270 KM i ponekad po koju uplatnicu od 40 KM ubost MUP-u...bujrum.
Ma to je taj drot iz svog cejfa skinuo ...
Oni sa onom svojom iskaznicom, mogu raditi sta hoce!
Otac od prijatelja je drot, pa znam.
Nedavno ga nafatala civilna petica, vozio auto da proda pa ga raspalio, kroz Pazaric 133km/h...
I nista...
 
Član
ovdje svi pricaju prazne price za djecu... svako ko ima llumar folije na svom autu zna da ga niko nikad nije ni zaustavio niti ce ikad.. ja kad sam dolazio kod njih tamnit rekli su mi da niko nikad nije dosao da skine folije.. e sad sto neko stavi 95% na golfa 2 ili druga auta slicnog kalibra,vala zaustavio bi ga i ja da sam drot.. i meni su svi govorili aaaaaaaaa cim stavis odma ce te zaustavljat,ja stavio vozam i vozam ,60 hiljada km presao u 2 godine,bio svugdje ,niko me nikad nije zaustavio.. tako da ako cete stavljat lumar samo naprijed,meni je zao sto nisam stavio iznad 65%
 
Član
ja imam lumar na svim staklima jedno 5 mjeseci,naprijed samo blago zatamnjena i zaustavljala me je nasa policija par puta nikad niko mi nista nije rekao....neki dan me u Bijeljini zaustavili,rutinska kontrola i niko nista.....cini mi se da se naklate na kosti ako nisi ljubazan sa njima i ako divljas sa autom pa te zapamte....pa te onda briju i prvo ce na folije da uhvate da zezaju.....
 
Član
meni su par puta srali za folije,a folije imam na autu 7 godina :) od tog godinu na svim staklima :)
nikad nisam kaznu platio,bilo ih je par koji su zapinjali al nakon ubjedjivanja da su to stakla sve je ok :)
lummar isto,a na prijasnjim autima kusta styling :)profi zalijepljeno :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
meni su par puta srali za folije,a folije imam na autu 7 godina :) od tog godinu na svim staklima :)
nikad nisam kaznu platio,bilo ih je par koji su zapinjali al nakon ubjedjivanja da su to stakla sve je ok :)
lummar isto,a na prijasnjim autima kusta styling :)profi zalijepljeno :)

imas li sada na svim staklima foliju lov? kako prolazis u austriji sa gandarcima, prave li oni problema?
 
Član
imam vec godinu dana na golfu,na granicima obicno spustim prozor do kraja onaj vozacev,a otvorim zadnje prozore da vidi cojk da nema nikog,i niko do sad nije nista srao.
jednom je slovenac tamo na zadnjoj sajbi pogledo neshto,tj skino prasinu pa procito,pise tamo tinted i vw nesh.i niko nish vise nije
jest jednom drot ovdje kad mi je prilazio a ja bio parkiran ufatio se za pistolj ahhahah,i nista,samo mi reko da nemam bh naljepnice,ejs reko nema,pa reko bila je...a nije ni bila
drotovi isti svugdje..
izvan bosne do sad nikakvih problema
 
Član
rcat ako stavis bh table ne mogu ti nista drotovi u at,bas ako su papci mogu te natjerat da skines prednje,ali eto ja godinu se vozam i nisam imo problema,par puta su me zaustavljali nishta nisu spominjali.
isto ako sto svabama ne mogu nista u at...ni poljacima
 
Član
ja prasinarima vise i ne stajem ma ko ce mene zaustavljat trcec i rukom mahat ako nema bijeli opasac i shapku samo mahnem moze me povuc a folije cu da radim i to ne da cu da zatamnim i retrovizore vec i onaj retroviyor u autu mamu im
srry za off
 
to za tamnjenja neznam ali sam naletio na tonirane retrovizore (fabricki - vukli nekako na plavo)
ali tamniti sa folijom je do koljena u offside-u
Koliko sam skontao Davor_ bi iz inata zatamnio sve sto se moze zatamniti (i motor ako je dobra folija i nebi se istopila :) )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top