* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Pozdrav, evo ako nekoga zanima, kako se to radi u LLumaru :) kako sve izgleda i dali se isplati, evo par fotki.
I da i vise nego da se isplati...



Kako je moje auto staro, prastaro, momci u llumaru su mi napomenuli da oni ne rade tako stara kola, ali ako sam voljan da sam rastavim sve i sastavim, nije problem. I tako su mi dali sav potreban materijal, par savjeta, jednu garazicu, i ja sam se bacio na posao :)




Ono sto me najvise odusevilo, jeste da su mi zadnju sajbu, zatamnili iz jednog dijela. I da su rekli da dugo nisu morali vecu povrsinu da rade :) cak je veca od a6, barem kazu tako..





U pauzi smo se vozali na ovom hebetu :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Sad sam ja skonto po sjedistima da si ti jednom bio na okupljanju raje na Vrbanji kad je Dino GTC-a kupio :)
Jelde bio si?
 
Legend
Pa sto pjehe bemu, barem se nisi pjehe morao vratit.
Zao mi samo sto nisam dugo bio sa njima. A svaki put mi je bilo extra. Bas su mi svi raja za 5+
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma neznam, nisam nikoga znao tada. Poznavo Dinu i Cengu. Drugi put cu se nekome uvalit ako nista da vidim kako audi ide :D
 
Legend
Nema dalje, u drugom pokusaju je bilo tacno 180km/h, ali nisam smjeo slikaaat, i bilo je dole malo nize nisica, naravno nizbrdo :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Eto dokaza. Iskren da budem ja trenutno vise volim da je meni lijepo unutra nego da on ide brzo. Ima vremena i za brzine.
 
Legend
Heheheheeh:)
Ma ja sam se davno pomirio da od brzine nista nema, nit me je privlacila nekad posebno, vjerovatno da sam imao neko drugo jace auto, drugacije bi pisao, ali sta je tu je :)\\\

A iskreno bilo me strah gledat kroz mobitel u takvim uslovima, jer cesta ide kroz desna duga krivina, brzina 140, i izlazis u drugu ljevu, brzina ista, i onda malo cvile gume, i onda poslije na veliki pravac, prema 90% radaru. Ali halalio sam bio unaprjed :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Tooooo dakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii naaaaaa gassssssssssssssss drziiiiiiii gaaaaaaaaaaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top