zatamljivanje auto stakala - all about

zatamljivanje auto stakala - all about

Član
Pozzz evo moj prvi post na ovom forumu (koji je stvarno extra ).. sve cestitke administratoru i ostalim clanovima koji su dali mnogo dobrih savjeta i uputa... Listajuci ovaj forum naletio sam i na ovu temu vezanu za zatamljivanje stakla na autu pa imam jedno pitanje :) .. Trenutno imam golfa 3 i imam namjeru da mu zatamnim stakla eh sad mene interesuje nesto.. prije nekoliko godina moj otac je vozao golfa 1 i posto je bio malo "nasminkan" otac je odlucio da mu nabaci i folije te je kupio i postavio folije koje su se jedva prijetile jer su imale ogromnu prozirnost ... eh sad da ne duzim kada je golfa odvukao na tehnicki covjek je rekao da ih mora da skine i da nece moci proci na tehnickom ukoliko ih ne skine jer mu je potreban atest za foolije na autu.. pa mene interesuje da li je to jos uvijek tako ako jest da ne stavljam na novog golfa ili se to promjenilo... zahvaljujem na svakom odgovoru unaprijed ... :happy:
 
Član
Dozvoljeno je samo zadnja bočna zatamniti po zakonu, ništa drugo

Al ne pratimo baš svi zakon :D
 
Član
dajte slike te exalibur folije da znamo sta da trazimo,

jer dok sam imao golfa postavljao sam folije i to je ispalo super, sada na bravu probao jednostavno nemoguce uraditi kako treba, vjerujem da je uzrok razlicita folija :D
 
Član
Puno, kad kupujes foliju odma vidis na njoj kakvog je potencijala, od onih debelih nema nista. Inace ove pijacarske folije nisu dobre, medjutim meni je davno ispalo da probam ove excalibur, i nakon jednog auta nastavio sam ih koristit, odlicne su
 
Član
Sad u kakvu toplu garazu i opleti, trebao bi ja puncu radit kompletan auto, ako se nakanim ovih dana snimit cu vam video kako pravim sablon, kako radim zadnju sajbu posto su me to mnogi pitali
 
Član
armine brate ovih dana cu passata malo zamracit nazad stakla i sajba... koliko % da uradim da ono nebude skroz crno nego da se blago moze gledat kroz njih s vana? idem da mi profi postave 3m su folije
 
Top