zatamljivanje auto stakala - all about

zatamljivanje auto stakala - all about

Član
Mislis na onu siru foliju, ja sam je vidio u Bingu, mozda mislimo na istu. Sto se tice te folije jako je debela i s njom je tesko radit, prakticno nemoguce, ja sam ih probao manje vise sve
 
Član
da to je ta sto i ja mislim, bezveze je ta folija, djeluje ok ali jako debela, bolje je obic
 
Armine skoje strane lijepim foliju s vanjse ili unutrašnje ? Jer,gledao sam neko radi s vanjske a neko s unutrašnje strane,pa me zanima s koje ti radiš jer super izgledaju ove slike gore što si postavljao :)
 
Član
S vanjske samo isiječeš na mjeru, da bi mogo sa unutrašnje zalijepiti, sa unutrašnje se uvijek lijepi

jedino ak ima kakvih posebnih pacijenata i chunera zalijepit ce sa vana :D
 
Član
Da da, bas kako je adi rekao, s vana se samo pravi sablon, poslije se odlijepi onaj najlon i lijepi se unutra, prije nekoliko postova sam onako ugrubo objasnio korake, pa nije na odmet da se procita
 
Član
u svakom slučaju treba potrošit par pakala dok se ne uđe u fazon što bi se reklo... A čućemo se za ove exalibur, trebaće par paketa za Srebrenik ;)
 

MTR

Član
ima stvari koje malo naopako radite , a to je vjerovatno uzrok nekvalitetna folija . ako folija nije "pametna" tj ne pamti oblik stakla na grijanju ( posebno sajbe od golfa V,VI,VII , Citroen C5 itd ) , djaba cete radit , bolje je kupit kvalitet foliju i dati vise novaca a manje radit oko nje nego se patit sa nekim kineskim smecem , koje usput pusta boju i nema apsolutno nikakav efekat osim sto je tamna . Isto je to kao da uzmete crnu boju u spreju i naspricate stakla. Ako kome treba sta od alata ima kod mene u firmi kupit , spahtle , nozevi , navlake .......i naravno folije za stakla od 3M-a , sad imamo CS seriju ( 5,20,35 )
 
Član
ima stvari koje malo naopako radite , a to je vjerovatno uzrok nekvalitetna folija . ako folija nije "pametna" tj ne pamti oblik stakla na grijanju ( posebno sajbe od golfa V,VI,VII , Citroen C5 itd ) , djaba cete radit , bolje je kupit kvalitet foliju i dati vise novaca a manje radit oko nje nego se patit sa nekim kineskim smecem , koje usput pusta boju i nema apsolutno nikakav efekat osim sto je tamna . Isto je to kao da uzmete crnu boju u spreju i naspricate stakla. Ako kome treba sta od alata ima kod mene u firmi kupit , spahtle , nozevi , navlake .......i naravno folije za stakla od 3M-a , sad imamo CS seriju ( 5,20,35 )

hajd se ti meni javi kad budes u zavidovicima, da sjednes sa jednim lakirerom, koristi dosta proizvoda od 3M-a, pricao sam mu o tebi, uzet ce nesto paste sigurno, mozda mozete sta i oko boja odradit, jer je juce bas uzeo one stalke za mix boje i te gluposti
 
Član
Super je ako se može uzeti 3m samo folija jer lummar ne prodaju samo folju pitao sam na par mjesta a sad da plaćim po 300 KM ovim za lummar mislim da je previše i nema smisla, pogotovo im je glupo što su cijene za skoro sva auta ista, malo po veličini auta ima odstupanja od cijene, platit folije za golf 2 i za golf 6 isto nema smisla :p

A i napisoa je armin da se ne griju ove folije jer nema efekta al eto može se i s njima fin posao odraditi za nikakve pare
 
ima stvari koje malo naopako radite , a to je vjerovatno uzrok nekvalitetna folija . ako folija nije "pametna" tj ne pamti oblik stakla na grijanju ( posebno sajbe od golfa V,VI,VII , Citroen C5 itd ) , djaba cete radit , bolje je kupit kvalitet foliju i dati vise novaca a manje radit oko nje nego se patit sa nekim kineskim smecem , koje usput pusta boju i nema apsolutno nikakav efekat osim sto je tamna . Isto je to kao da uzmete crnu boju u spreju i naspricate stakla. Ako kome treba sta od alata ima kod mene u firmi kupit , spahtle , nozevi , navlake .......i naravno folije za stakla od 3M-a , sad imamo CS seriju ( 5,20,35 )
pa dobro znamo svi sta valja za lummar i 3m nema price, ali eto moze posluziti i ova jeftinija...samo nam jos napisi kako se zove firma i gdje se nalazi, pa da znamo :)...
 

MTR

Član
@armin : de brate sibni broj na private , mjenjeo telefon sve mi se po......alo :)
@marley : ti samo napisi sta i koliko ti treba , ja ti posaljem brzom postom ili ti donesem , pozz
 
Top