zatamljivanje auto stakala - all about

zatamljivanje auto stakala - all about

Član
armine brate ovih dana cu passata malo zamracit nazad stakla i sajba... koliko % da uradim da ono nebude skroz crno nego da se blago moze gledat kroz njih s vana? idem da mi profi postave 3m su folije

evo 30% na sestici passatu kako izgleda, nije bas dobar ugao pa ne vidis bas kako jeste, ali po meni je ovo mjera, posebno zato sto stakla imaju malo u sebi


Uploaded with ImageShack.us

ja sam audija zatamnio ovim postotkom komplet, bas je mjera, pokusat cu sad nac jos nekih slika sa ovim postotkom.
 
Član
radis li jos zatamnjivanje armine? koliko para trazis da se odrade sva stakla (i sofersajba) u tonu 20 ili 30% ?
 
Član
radis li jos zatamnjivanje armine? koliko para trazis da se odrade sva stakla (i sofersajba) u tonu 20 ili 30% ?

druze ja to ne radim vise, mislim ne toliko aktivno kao prije, jer sad sam u poslu sa firmom i tako to,vise sam u Italiji nego u BiH. Da obecam pa slazem ne ide, jer sam vec obecao drugu Admiru ( nick Dellorto ) da cemo radit njegovog passata i slagao sam, naravno ne namjerno ali sam slagao, nadam se da ce halalit
 

MTR

Član
Armine to zatamnjenje na Passatu je u normalnim okvirima oko 5-15 % . Daleko je to od 30
 
evo malo refresh teme :)...uglavnom lijepim drugi put folije...bocna stakla mi ok ispadnu, ali zadnju sajbu nikako ne mogu da odradim da bude dobro...
krivo staklo a ne mogu foliju nikako bez nabora da zalijepim, sutra cu probati da grijem fenom...uglavnom posto mi je velika sajba onda foliju stavljam iz dva dijela jer mi ne moze biti sirina...vodoravni je presjek izmedju dva dijela, jel tako ispravno?
i jos jedno pitanje, koristim ovu excalibur 35 %, da li je lakse raditi sa tamnijom folijom ili to nema bas nikakve veze?
 
postotak neme veze,imas vece dimenzije folije 70cm x 300cm pogodne za zadnju sajbu,iz kommada da se lijepi.imao sam isti problem,al rjesen na ovaj nacin,stim da sam foliju osjekao s vana po staklu kako ce doci,te je namjestio kako ce se lijepit i lagano je zagrijavao femom,na vanjskoj strani da dobije oblik stakla.i onda normalno spahtlom zalijepio iznutra.
 
Član
Ja cesto napravim spoj na grijacu ako je bas obla.sajba, jer je iz komada neces moc zalijepit, bar ne u obicnoj dimenziji 300x50
 
Član
ako nije problem da mi neko da podatke imal se gdje u tz uzeti ova folija..znaci mjesto cijena..hvala
 
Top