Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama

LSD

Član
Vidim ove teme vezane za pik oglase..OEM detalje itd...pa me ponukalo da otvorim temo u zanimljivim dijelovima po kojekakavim otpadima i livadama.

npr. ja danas kod prijatelja na otpadu kad tamo stigao Passat W8 vec dopola raskopan
Lokacija:Lukavac/Puracic;
Ime:Merlin
Br. tel.063-950-295

svi znamo da je ovo auto rijetko vidjeti na cesti a kamoli na otpadu...

Nije u cilju da provisemo Otpade i ili nesto slicno;nego da problizimo clanovima neke "raritetne" dijelove itd

pozeljno bi bilo kada bi post sadrzavao i sliku!


pa ako zazivi;zazivi ako ne...nikom nista :D ;);)
 

LSD

Član
drago mi je da se bar neko slaze samnom :cool:

g2vl401bnscgfm2ziged.jpg


Maserati 425.
Lokacija :Tesanj
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Pa šta će sa njim, pustiti ga da propadne? Zna li se šta mu je?

Vozilo je koliko sam uspio popricati sa zenom od vlasnika na nasim papirima.Kako mi je ona rekla tad,zeza ga rad motora,msm upali i sve ali ga rad motora zeza.Ugl aut o niej puno preslo i unutrasnjost i neizgleda toliko lose koliko joj treba detaljno pranje.Po meni msm da je limarija totalno u banani i da se neisplati radit ali ja msm da bi motor mogao da se iskoristi u fine svrhe.Sto se tice prodaja tu je odgovor iskljucivo NE i to stoji jer vlasnik nezeli da cuje za to ;)
Tako da nazalost ce propasti do kraja pa na otpad sve su prilike :icon_cry:
 
Član
nije mi jasno, ne zeli da cuje za prodaju, ima kucu, a ne garazira ovakav auto, a limarija, da se srediti, motor se da popraviti sigurno...inace fin primjerak auta, ne znam zasto samo stoji bez ikakvog ulaganja i pomaka...
 
Odlicna tema...moram pohvalit ideju...
Kad vec pricate o NE PRODAJI ima jedna zena u selu blizu livna Editione one golfa 16v u garazi...ima sve osim bbs ica i desnog blatobrana...ne zeli cut za prodaju...isao sam joj 10 puta na vrata...a stp je najgore auto lezi vec evo 11ta godina u garazi...zalosno:icon_cry:
Probat cu iskopat koju sliku
 
Zanimljiva tema, ew da i ja nesto dodam, meni je barem zanimljivo i tesko vidjeti na auto otpadu Volan u Sarajevu, za pasata 3B OEM farovi sa socivima kao sa slike, kaze mi frajer 100KM po komadu, pa et, mozda ih neko trazi :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ovi Maseratiji su jako komplikovani za odrzavanje...motori su im bili sranje, gdje god sam citao o njima zalili su se kako ih ni jedan majstor nije znao popraviti...zato je ovaj i zavrsio ovako, vlasnik nema para da ga popravi a nece da ga proda...:icon_evil:

P.S. jel to onaj sto se prodavao na Pik-u za 30 000 KM ili ne?
 
Član
Ma ima ovi passata vec rastavljeni prijatelj neki dan otisao na otpad i kupio onaj komplet dio za pomicanje retrovizora i jos unutra one plastike gdje su pojasevi.
 
Top