Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vidio sam i ja Phantoma prosle godine, ali nazalost, ne mogu postaviti sliku, pokusavam preko imageshacka ali ne moze ni to, ocito je neko odlicno skontao nacin uploadovanja. Zasto nema obicni BROWSE pa da postavim direktno sa Local Diska?
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo sinoc sam uslikao ovog Ferrarija voza se vec 20-tak dana po Bihacu :icon_twisted:

10gwyv9.jpg

16kbcrd.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

AnDel je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
sad vidjen crni mat RS6 al nisam stigao da slikam a i gdje bi :icon_biggrin:, kakav zvuk ima ledi krv u zilama , strahota od auta, valjda ga neko uhvati u tz :)

Jel predzadnji rs6,bio je karavan,stopke neke tjunerske?? vidio ga u subotu na izlazu iz Brckog kog OMV-a, ja zvuka majko draga:icon_eek:

da to je, taj model, karavan....strahota od auta, steta sto brzo prodje , zvuk je neopisiv dugo sam ostao pod dojmom nakon sto je prosao ;)

Tog RS-a sam obletio na ulazu u Brcko od Loncara (Orasije) prije 3-4 dana ! :lol:

Ocekivo sam da ce me opuhat, medjutim nije, ostao je iza, nije htio ! Zao mi bilo, bas sam htio da vidim kako ide, al et...sad se foliram da sam "odero" RS6 :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

[/quote]

Tog RS-a sam obletio na ulazu u Brcko od Loncara (Orasije) prije 3-4 dana ! :lol:

Ocekivo sam da ce me opuhat, medjutim nije, ostao je iza, nije htio ! Zao mi bilo, bas sam htio da vidim kako ide, al et...sad se foliram da sam "odero" RS6 :cool:
[/quote]


sta nije htio, nije smio bolan kad je vidio makinu :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

OggyBoy je napisao(la):
Ovaj Ferrari juče u Laktašima. Jeben zvuk i na leru.:123:

Ferrari ima posebnu pricu hahaha taj ciko sto ga voza "Prdin" je iz Cazina prosle godine imao Gallarda
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Mustang GT Cabrio ode prema Seslijama, kako se meni cini da ce za Modricu posto sam kod jarana na fb profilu nasao par slika Mustanga GT slikanog u Modrici.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

u odzaku sam skoro svaku noć vidjao nekog mustanga, neki dijasporac dovezao i svaku noć je bio u kaficima.. lijep autić...:D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nije bih ali nema veze nek se nadje, slikano ove godine u Ulcinju MNE

p8080065.jpg

p8080068.jpg


Pise na njemu "SV" ali nisam nesto siguran da je fakat super veloce model... ali svakako sex za oci
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ja koliko znam ne postoji Gallardo SV, tako da je ovo seljakluk da nema dalje. Postoji Superleggera, ali SV ne.
 
Top