Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Po cemu ova 124ka pripada temi ima ih ko govana,stavi je na tuning slike npr.
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

I ja pitam, po čemu je zanimljiv onaj w124, možda zato što ima felge, čak ne pripada ni u rubriku tuning.


:icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:


Tema je zanimljiva auta a ne auta sa alu felgama.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

evo i od mene mali doprinos ovoj temi :D slike sve govore :D:D
dsc00040na.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00041ft.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc00042mz.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Auuuuu bembure,e ovo je bila bemba :cool:



Evo maloprije vidjoh ovu mocnu mecu , prodje Opel Spedster ali izgubio sam ga iz vida.
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

CLS i nije više neka egzotika posebna, ali vidjeti e24 u onakvom stanju svakako jest. ;)



S tim da bi bilo dobro imat i jednog i drugog. :D
 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Juce na Dobrinji 2 uhvatih Infiniti-a G35 plavi strane table , slikao sam gaa...kad prebacim sliku ubacicu je ! :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Davor_ je napisao(la):
Jooj kad je meni mrsko izvadit telefon iz dzepa taj Jaguar sto srdjo spominje se ispucavao kroz doboj sinoc a i neki maserati GT zuji kroz grad

znam momka iz vidjenja ciji je Jaguar...znam s kim se druzi i cuo sam neke price...
bavi se preprodajom skupocjenih auta (iliti ga tih nama nedostiznih :D), trenutno ima ovog i valjda SLR-a (rekli mi da ima jos jedno sportsko Mercedesovo sa preko 600 KS, a ja ne znam za drugo xDD)...pa et', ako je neko zainteresovan za kupovinu moze se dogovoriti...:icon_biggrin:

...i evo slika malo losija, inace Jag ima 417 KS i stoji na 22" felgama...:cool:

110809_225650.jpg
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ja veceras vidio bmw 535i gt ajj auta jest nedefinisan al je opet mocan :icon_smile:

bio je mrak pa se nije moglo slikat
 
Top