Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Bosnian Supercars

zlajaaa je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
CLS je ovo :icon_twisted:

zar nije 6.2 litra:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_question:

E bogami nije 6.2 nego 6.3 ako ti nije mrsko zumiraj sa strane pa vidi

Ivinjavam se gospodi strucnjacima sto sam zaboravio S u CLS a inace bas je logicno da CLS 63 ima 6.2 masinu ali nebitno nadjite auto pa vidite;)
 
RE: Bosnian Supercars

duboko se izvinjavamo mi tebi ali ako nosi oznaku 63AMG ne znaci da je 6.3 motor u njemu ;)

before you write stupid sentence ask fuckin' google :cool:

ali evo da ne pitas google , 6.3 motor ne postoji , ima 6.2 motor koji nosi oznaku 63AMG , isto tako i 65AMG , nije 6.5 motor u njemu , nego 6.0 razlika je u tome sto je 63AMG V8 a 65AMG V12 ;)
 
Član
RE: Bosnian Supercars

ne mislim da je zbog oznake 6.3 al znam da je 6.3 auto razumijes li postojo on tebi ne postojo ja sam sjeido u autu i nisam retardiran da ne znam razliku izmedju broja 2 i broja 3 a covjek s tolkim milionima nije valjda toliki pacenik da na takvom autu lijepi nekakve lijeve naljepnice al hajd eto upravu si 6.2 je auto da se neraspravljamo o tome vise
 
RE: Bosnian Supercars

ne razumijes sta ti pricam , zapremina 63AMG motora je 6.2l

evo sta kaze cika google : # CLS 63 AMG - A 6.2 L V8, generating 378 kW (514 hp DIN), and 630 N·m (465 lb·ft)

u Mercedesu ne postoji motor zapremine 6.3l ( 6300ccm )

Ako i dalje ne shvatas , nemoj ni odgovarati bgt :D
 
Član
RE: Bosnian Supercars

photo0177x.jpg
 
RE: Bosnian Supercars

Zenicani,znate li ciji je Golf V R32,neka je tamna boja,prosli petak navecer bio parkiran ispred trznog centra :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Bosnian Supercars

tvrdoglavi je napisao(la):
Zenicani,znate li ciji je Golf V R32,neka je tamna boja,prosli petak navecer bio parkiran ispred trznog centra :icon_rolleyes:

ima jedan plavi, jedan crni i jedan crveni...pa koji ti se vise sviđa... :D
 

MTR

Član
RE: Bosnian Supercars

tvrdoglavi je napisao(la):
Zenicani,znate li ciji je Golf V R32,neka je tamna boja,prosli petak navecer bio parkiran ispred trznog centra :icon_rolleyes:

dobro je pa si nam odmah javio :lol::lol::lol::lol:
 
Top