Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Svakako, bio je i jedan crveni u Sarajevu, ne vidjam ga u zadnje vrijeme :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Bosnian Supercars

mato19E je napisao(la):
da to je na m17,imaju 3 hammera crni,sivi i bijeli,mercedes s klase americko trziste,bmw x6,x5,lamba,fiat 500 abarth to je sve od zovkinog sina

Druze kacemo na pivu u enigmu? MARKE :icon_biggrin:

Amel SF2 je napisao(la):
mato19E

De ti nama to sve poslikaj da malo parimo oci :cool:

Taj autic koji stane u špajiz da ne kazem drukcije je cista perverzija
bere stotku dok kazes kex samo cujes kako gume zuje po cesti jako mocan auto vidjecu mogul gdje iskopat par slikica slikao sam al ne znam gdje su zavrsile :cool:
 
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
Svakako, bio je i jedan crveni u Sarajevu, ne vidjam ga u zadnje vrijeme :icon_biggrin:

Crveni je bio od rahmetli Adil-bega, ali poslije njegove smrti prije 2 godine vise se ne vozi taj Rolce...
 

187

Član
RE: BIH Supercars

olensoner je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Svakako, bio je i jedan crveni u Sarajevu, ne vidjam ga u zadnje vrijeme :icon_biggrin:

Crveni je bio od rahmetli Adil-bega, ali poslije njegove smrti prije 2 godine vise se ne vozi taj Rolce...

to onaj iz spota harija i dine merlina...
 
Član
RE: BIH Supercars

kad bi neko htio prodati takvog Rollsa za milju ili dvije maraka, uzeo bih ga i napravio mu sobu da ga drzim za ukras...:icon_biggrin:
 
Član
RE: BIH Supercars

ovakvog, sličnog lamba ima jedan mali dobio za 18 rođendan poklon od starog, bilo u novinama, a ima u Visokom voza se mercedes ???AMG, cige što otkupljuju željezo imaju, ima hamer, i porsche cayune, viđao sam i porsche 911, pa kad poslikam stavim
 
RE: BIH Supercars

ma to je narandzasti Gallardo , i nije ga dobio za 18. rodjendan , to je samo furka za novine , dobio je Astru :icon_smile:
 
Član
RE: Bosnian Supercars

edo_16v je napisao(la):
photo0177x.jpg

Jbteee vidi mecke jes dobra :icon_smile: jel na nasim tablama mecka :)
 
Član
RE: BIH Supercars

slabo, slabo:lol::lol: mene preksinoć probudi SLR, ali nisam bio ljut... da je šta drugo bio bi:icon_mad::icon_mad::icon_mad::D i maloprije prozuja, koja mašina:icon_twisted:
 
Član
RE: BIH Supercars

zlajaaa je napisao(la):
slabo, slabo:lol::lol: mene preksinoć probudi SLR, ali nisam bio ljut... da je šta drugo bio bi:icon_mad::icon_mad::icon_mad::D i maloprije prozuja, koja mašina:icon_twisted:

krizali se ja i on malo dalje od semafora..joooj auta dragi boze
 
Top