Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Rally :icon_eek: ..... i to serijski......:icon_eek: ..... upravo nevjerojatna pojava... :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

jesi samo ga jednom fotkao, samo ova slika ?

vidi mu lijeve zastavice WE
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Moguce da je nidalov...motor iz ovog rallya je zavrsio u Repe ;) doduse sad ga je malo ostalo ali eto :D
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

to je passat 1 ;) tesko ga je vidjeti danas na nasim prostorima u bilo kakvom stanju
ja sam prije par godina vidio crvenog karavana u zepcu ;)
 

Lav

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

taj crveni se prodavao na piku dugo za 700-800 maraka i niko od strasnih ljubitelja vw nije ga kupio:lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Pozdrav raja!
Ovako, nisam siguran da je ovo najbolje mjesto za ovakvo pitanje ali činilo mi se najprikladnije :) Interesuje me postoji li vlasnik ili možda čak vlasnici Nissana GT-R u našoj državi? Ja lično nisam nijednog vidio u BiH na našim tablama, pa pitam čisto iz znatiželje... :)

Neki dan pročitah ovo:

Pošto naši Nissan koncesionari još u ponudi nemaju model GT-R (iako znamo da je jedan naručen za kupca u BiH nekim drugim putevima), već sada isti možete poručiti u ostalim Nissan prodajnim centrima te ujedno i ''Track Pack'' tuning paket. Prva isporuka novih modela očekuje se u martu sljedeće godine (2012.).
http://www.automotosvijet.com/index.php/noviteti/sluzbeno/2486-nissan-gt-r-2012-track-pack
Zna li možda netko ko je tajanstveni kupac?
Hvala svima na odgovorima!
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

RS6Avant je napisao(la):
ovo auto vidjam cesto u Srebreniku i mislim da je momak iz Srebrenika ;) prije 2 dana sam imao priliku da ga cujem, brutalan zvuk ima :cool:

Ovaj Camaro mi je od dobrog druga,zovu ga Zenny,zivi u Offenbachu,i 91 je godiste.To objasnjava tablicu.Camaro RS 3.7 306 ks.
I da,vozio sam ga :D
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

danas naletim na ovo auto cisti sex uzivo kada ga vidis

AB4F1268_610x419.jpg


Hyundai-Veloster-seems-to-be-sportier-from-right-rear-view.jpg


2012-hyundai-veloster.png
 
Top