Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama

458 italia ? FF ?

Vidim iz Mostara si. Imaš jedan dosta često bude parkiran na parkingu zgrade kod carinskog mosta gdje je merkator. Tu ti je cesto parkiran i Maserati. Aston Martina mozes cesto vidjeti kod bivšeg Binga (DB9 mislim).....sve u Mostaru. I Bentley je bio često kod pomenute zgrade i to sa ove prednje strane, od ceste. Poz..
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

automotosvijet je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama

458 italia ? FF ?

Vidim iz Mostara si. Imaš jedan dosta često bude parkiran na parkingu zgrade kod carinskog mosta gdje je merkator. Tu ti je cesto parkiran i Maserati. Aston Martina mozes cesto vidjeti kod bivšeg Binga (DB9 mislim).....sve u Mostaru. I Bentley je bio često kod pomenute zgrade i to sa ove prednje strane, od ceste. Poz..
Vidio sam plavu Californiu ljetos. Dolazio je ima mozda 2 godine jedan lik sa F430. Znam Maseratija od Dike. Bude i BMW jedan fin, bjeli coupe E9...Ljetos je i jednog porsea sivog vozao, prelijepo auto...A gdje je bivsi bingo ? Bio je sivi Continental kod ove nove zgrade kod Lire.
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
automotosvijet je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas na putu prema zenici srecem Ferari, nisam tacno siguran koji je model ali je nesto novo
naprijed nije imao tablicu, a nazad je cini mi se brescia Italija:icon_biggrin:
nisam imao kad ni slikat, prava pojava na cesti medju ovim nasim starudijama

458 italia ? FF ?

Vidim iz Mostara si. Imaš jedan dosta često bude parkiran na parkingu zgrade kod carinskog mosta gdje je merkator. Tu ti je cesto parkiran i Maserati. Aston Martina mozes cesto vidjeti kod bivšeg Binga (DB9 mislim).....sve u Mostaru. I Bentley je bio često kod pomenute zgrade i to sa ove prednje strane, od ceste. Poz..
Vidio sam plavu Californiu ljetos. Dolazio je ima mozda 2 godine jedan lik sa F430. Znam Maseratija od Dike. Bude i BMW jedan fin, bjeli coupe E9...Ljetos je i jednog porsea sivog vozao, prelijepo auto...A gdje je bivsi bingo ? Bio je sivi Continental kod ove nove zgrade kod Lire.

Bivsi bingo ti je gore na rudniku, sada se zove nekako drugacije ali je opet kockarnica :)
 

MTR

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Juce u Vitezu , kod Fisa , Ferrari 612 Scaglietti :icon_eek::icon_eek::icon_eek: tamno plav ili crn neznam sad snijeg je padao
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MTR je napisao(la):
Juce u Vitezu , kod Fisa , Ferrari 612 Scaglietti :icon_eek::icon_eek::icon_eek: tamno plav ili crn neznam sad snijeg je padao

Vidio ga! Auto je perverzija :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

nije to taj, vidio sam i ja tog feraria, mislio sam da je 458 italia, ali nije definitivno, scaglietti je:cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vidjoh danas tri ekskluzive:

Insingnia OPC
DS3 Racing
Jaguar ne znam oznaku, medju zadnjim modelima je
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

d7704c926791ad217b7391a3069b44b9.jpg


Nađoh danas na fb.
 
Top