Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Limpi je napisao(la):
Danas vracam se iz sa, gonim kociju nekako 180km/h, kad iza pojavise se neki ksenoni, nesto plavo, bijesno, kad ono rs4, crvene tt tablice, a ja zvuka i odeeee, kao da stojim :lol: :123:

a u ze, neki ferrari, bezveze :D

Plavi ? Iz Viteza, dugo je na TT- tablama vec...
 
Član
RE: BIH Supercars

OPREZ FOCUS RS U SARAJEVU BIJELI) NISAM GA STIGAO USLIKAT PORED ELEKTROPRIVREDE VOZIM KAD NESTO ZUJI PORED MENE SAMO DA GA SLIKAM ODE AKO IKO STIGNE DA GA USLIKA AUTO JE ZLOOOOO UZIVOOOOOOOOOOO
 
RE: BIH Supercars

_JokeR_ je napisao(la):
OPREZ FOCUS RS U SARAJEVU BIJELI) NISAM GA STIGAO USLIKAT PORED ELEKTROPRIVREDE VOZIM KAD NESTO ZUJI PORED MENE SAMO DA GA SLIKAM ODE AKO IKO STIGNE DA GA USLIKA AUTO JE ZLOOOOO UZIVOOOOOOOOOOO

bio je sinoc u konjicu......auuu jbt
 

JD.

Član
RE: BIH Supercars

vidio sam ja tog Foucsa RS prije 10ak dana, nase table

a vidio sam i slike X6 Hamann isto nase table, perverzija...
 
RE: BIH Supercars

ima jedan zeleni Focus RS koji se ponekad vrti po Sarajevu,ali na stranim tablicama,mislim da su Madjarske....predobar
 
Član
RE: BIH Supercars

Kako ja ne vidjeh nijednog od tih Fikusa :icon_eek: Isto da zivim u Zimbabveu... :icon_question:
 
Član
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
Kako ja ne vidjeh nijednog od tih Fikusa :icon_eek: Isto da zivim u Zimbabveu... :icon_question:

Boki znas kakvi su,i ja sam ga prvo cuo pa vidjeo stvarno nema dalje auto je stroj teski al stavrno nema mu ravna"NEMOJTE DA SAD SPAPAMAMO TEMU" al perverzija je ja sam se odusevio
 
Član
RE: BIH Supercars

itekako, ja vidjoh u TZ pretprosle sedmice narandzastog, ogromne felge na njemu zakovan do poda....sila nebeska :D
 
Član
RE: BIH Supercars

triza da nije mozda ST, RS nema u narandzastoj, a tesko da smo mi te srece da vidimo nekog RS-a "prefarbanog"
 
Član
RE: BIH Supercars

moguce lako, nisam imao priliku da ga zagledam, strane table, felge nisu origi nego nesto jos vece, zadnja generacija fokusa/redizajn ;)
 
RE: BIH Supercars

Iako nisam ljubitelj fordova i mene je focus RS odusevio :cool:
Kad sam bio u Češkoj i Austriji ima ih ko u prici, nedaju se gledat od ljepote, drama auto ;)
 
Član
RE: BIH Supercars

jučer prema modrici povukoh se sa novom S-classom S65 amg, naše table, crna onaj facelift model sa diodicama kao malgenke... uglavnom, opuho me :p
 
Top