Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

rinaldo je napisao(la):
wade je napisao(la):
danas vidjen s5 na stranim tablama,ne stigoh ga uslikat,fakat je sila auto..
takodjer maserati neki bijeli na zg tablama,u zadnjih 5 dana sam ga 3-4 puta vidio na M17..
onda M5 E39 danas takodjer,M5 E60 jucer itd...ko kad cijelo ljeto provedoh stopirajuci :D
uslikam ovih dana jednu careru sto se po konjicu voza ovih dana...

gdje si vidio M5 E 39, jel stranac , što ne uslika bolan?

stranac prijatelju,crna boja,bbs-ice neke na njemu...razlog sto nisam uslikao je taj da nije bio digitalni kod mene,a mobitel bio kod prijatelja u tasni posto nisam imao dzepa na sorcu :D
 
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
maloprije vidjen Masserati Quattroporte bijeli na ZG tablicama :icon_eek:

Ima jedan moj poznanik Quattroporte svijetloplavi BiH table, moze se nekad vidjeti da ga voza po gradu ali rijetko...
 
RE: BIH Supercars

ja sam vidjao par puta svijetlno plavog masseratija ali ga je neka djevojka vozila , ne mogu se sad sjetiti tablica, jel moguce da je to taj ?


edit: tek sad vidim da sam pogrijesio , nije bio Quatrroporte nego Gran Turismo na ZG tablicama
 
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
ja sam vidjao par puta svijetlno plavog masseratija ali ga je neka djevojka vozila , ne mogu se sad sjetiti tablica, jel moguce da je to taj ?


edit: tek sad vidim da sam pogrijesio , nije bio Quatrroporte nego Gran Turismo na ZG tablicama

Jeste, stare su table jos uvijek na njemu...
 
Član
RE: BIH Supercars

danas u Tušu

20100720002.jpg
 
Član
RE: BIH Supercars

ove japanske jurilice su mi oduvijek bile predobre!!iako vise gotivim Evolutiona!!al i ovaj je dobar!!:cool:;)
 
Član
RE: BIH Supercars

Danas vracam se iz sa, gonim kociju nekako 180km/h, kad iza pojavise se neki ksenoni, nesto plavo, bijesno, kad ono rs4, crvene tt tablice, a ja zvuka i odeeee, kao da stojim :lol: :123:

a u ze, neki ferrari, bezveze :D
 
Član
RE: BIH Supercars

olensoner je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
maloprije vidjen Masserati Quattroporte bijeli na ZG tablicama :icon_eek:

Ima jedan moj poznanik Quattroporte svijetloplavi BiH table, moze se nekad vidjeti da ga voza po gradu ali rijetko...

Vidio sam ga ja neki dan :)

Ako nadjem slike postavim .
 
Top