Zanimanja Članova

Zanimanja Članova

menso206 je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
haha cuj ako te ne udari tramvaj zavrsices :lol::lol:

ma brate, to stoji... ali nemozes ti protiv vise sile.. imas ti npr. prof. Jurica on je extra profa. predaje Tehnike programiranja, jako tezak predmet.. ako si se istinski trudio i ako znas on te nece zakinuti sigurno a npr. sa druge strane imas prof. fatkica to je nemoguc lik, samo rijetki prolaze (igrom slucaja, znao neznao) a koji ga prodju ti su i diplomirali :icon_biggrin:

ja sam studirao paralelno, ponavljao prvu godinu... vidim ne ide mi i nisam vise zelio biti na grbaci majci koja isto tako prima penziju jer mi je otac poginuo u ratu i sad radim a ako steknem uslove sam cu sebe finansirati i studirati... svi mi imamo planove za buducnost ali zivot je ono sto nam se desava :icon_smile:

znam brate i u mene je otac poginuo al staroj mi jedina zelja da zavrsim, jbg sve draze od knjige. nista me nije udarilo al opet mi neide hahaha nedavno upoznao trebu pita me sta studiram ja kazem politicke nauke kaze ona taj fax je kao kurs hahah

haha nije daleko od istine :icon_biggrin: kod nas je bio jedan lik na ETF-u, sve ispite padao, predje na FKN i tamo 10ke dobivao :lol:
 
Top