za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
super za falcare,evo ti link za video pogledaj,sto se tice karambolki ovako bi ja sebi uradio,mislim uredno ti je spreda,samo zadnju izmjeni i to je to
http://www.youtube.com/watch?v=MJMhbsRoiLc
 
nije bitno drug koliko je ulozeno,htjeo sam ti pokazat zadnju karambolku kako da napravis,posto ti rucno kazes radis,kao i ja.to je poenta.nadam se da sam pomogao;)
 
Član
a rucno.pomoga jesi.sad cu koji dan kad otopli poskidat sve plastike pa ih nanovo da valja uradit
 
Član
danas su ubaceni orginal kozni tapacirunzi od duje(ko novi),jos siceve.ugradio sam elekro podizace stakala bez imalo muke,sto je za mene cudo.stavljena kolor stakla od ventilasa i krilo na gepekt.gevinde u garazi.stavljem ih za dan dva.uglavno radovi idu..............
 
Član
enesss je napisao(la):
svi imamo razlicite ukuse , pa kako se kome svidja neka tako i radi , ne treba omalovazavati nikog

ni meni se ne svidja ovaj fazon,ali kad si vec lakirao sve fino , mogao si ove mrezice u crno ,i ispod prednjeg branika ti se vidi takodjer lim u boji auta sto bode u oci,taj dio ispod da je crn bilo bi ljepse.....

ali samo moje misljenje,u svakom slucaju svaka cast za trud oko golfa ;)

upravu si svako ima svoje a ti maistore samo nastavi sa svojim uploadom

dinamozg je napisao(la):
enesss je napisao(la):
svi imamo razlicite ukuse , pa kako se kome svidja neka tako i radi , ne treba omalovazavati nikog

ni meni se ne svidja ovaj fazon,ali kad si vec lakirao sve fino , mogao si ove mrezice u crno ,i ispod prednjeg branika ti se vidi takodjer lim u boji auta sto bode u oci,taj dio ispod da je crn bilo bi ljepse.....

ali samo moje misljenje,u svakom slucaju svaka cast za trud oko golfa ;)

upravu si svako ima svoje a ti maistore samo nastavi sa svojim updateom
 
Član
danas pronadjeni rikaro kozni sicevi od duje.ko novi.iduci dana zamjena za moje BEZ nadoplate.i takodjer nasa centralno od duje.oce me ovih dana
 
Član
sta cu slikat.sat ipo sarafa papucicu od kvacila.slom zivaca dobio.dobro pa ga nisam polio benzinom i zapalio
 
Početnik
ejj drug ma neobaziri se ti na ive komentare....NAS dosta tebi nesto preporucuje a auta su NAM stock ili nesto blago uradeno...tako da samo ti radi,mislim da tvoj golfic ima dosta dobrih stvari samo si ih trebao ljepse uraditi malo se potrudi....i moj prijedlog neke steke nabaci ove su PREMRSAVE i nelee ti na ove karambolke i jos jedan prijedlog nazad postavi OBICNU DUBOKU karambolku od dvice,citam da si auto spustio pa tako znaci to otpada....ali sve u svemu sad se baci na zatezanje tih malih nedostataka i autic ce da bude ko CURICA.....budi mi pozdravljen ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top