za sve ljubitelje golf-a 2

za sve ljubitelje golf-a 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ubacio sam tutbo dizel s velikom turbinom.taman sve sitnice izmjenio i ide ko raketa.jutros kupio plince i crvene spirale original od golfa.cim kisa stane stavlja se
 
BHT Ovisnik
koliko te dosao ako nije tajna,u mene je u jetti obicni 1.6d,mislio sam uzeti td od 51kw,al imam u planu prodaju jette pa cu samo mozda uzeti mjenjac od 5 brzina
 
Član
motor sa bosch pumpom platio 800km.s tim da imam 2 godine garancije.a tek onda zupcasti,ulje,filteri,grijaci... nabralo se na 1200.sve sam izmjenio tako da sam bez brige jos dugo

a ja ti mjenjac mogu za male pare nac
 
BHT Ovisnik
huh,nije to ni malo,al treba uzeti u obzir da imas garanciju,meni zao moj motor mjenjat jer sam tek 3. vlasnik auta,a zena ga prije mene vozala 15 godina,a imala tuđe papire,tako da je sa njim isla samo na posao,dnevno oko 5km prelazila,motor stvarno nije puno presao,manje neg novija auta pa mi ga zao,a koliko bi otprilike bio mjenjac,novu sam kuglu mislio stavljati
 
Član
a moj je druga ruka.stari ga uvezo 96.motor extra bio dok ja nisam poceo letit s njim.gasanje ga ubilo.a posto sam sam motor ubaciva ruke nisam placa tako da sam dobro prosa.a i u mene je mjenjac bio sa 4 brzine pa ubacio sa 5.platio ga oko 150 maraka.u nas se toliko krecu.vise manje
 
BHT Ovisnik
da toliko sam i mislio,od 100 do 150km:cool: meni ovaj sa 4 brzine fin za ubrzanja i sl,al ipak pri 100-120 bolje 5-a,manja buka,manje opterecenje i manja potrosnja
 
Član
rastereti auto.to mu je prednost.a sto si reka nema buke.moj se dobar pokaza.nigdi ne zapinje
 
evo pogleda i ovu tvoju temu,samo sto sam ja ljubitelj keceva al et i koja dvica.furas moj style tuninga,svida mi se prednji kraj,zadnji si mogao odradit bolje,previse je vani branik.mogao si od orginalne samo jos spustit za mreze i bilo bi bolje.malo bolje upasovat i extra.boja je prelijepa,i fele samo falcare kakve dobre;) sretno u nastavku
 
Član
a evo ima 10 dana duman o zadnjem braniku.jos ga malo i udario pa ga moram radit.ne znam kako bi.moram ga problikovat.ima li itko ikakavu sliku na ovaj oblik.a falcare su u garazi.poliraju se i cekaju toplije vrijeme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top