Za prskanje pješaka vozačima iz džepa od 30 do 150 maraka

Za prskanje pješaka vozačima iz džepa od 30 do 150 maraka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ljudi, pa ulice su sranje. kako da izbegavam svaku uvalu kad me odmah dočeka druga.
a i ne vozim golfa pa da manevrišem između bara.
osećam se jako bezvezno dok posmatram u retrovizoru pešaka kako štrika sa mokrom:smajli31: jaknom
i ja sam maso puta bio žrtva baruština dok bih vraćao psa (uginuo) iz šetnje.

kaznite SARAJEVO PUTEVE
 
kad mi zafali para, stanem kraj bare i kad me neko uprska, trazit cu od njeg mito, da ne pisem kaznu :icon_biggrin:
 

BiT

Član
Ja sam vozac, ali se u potpunosti slazem sa ovim zakonom. Stvarno je nemoguce biti pjesak po ovakvom vremenu, zbog svakakvih kretena.
Uvjek se moze izbjeci svaka lokva i bara. A ako je bas neka gigantska da ne moze, moze se usporiti da ne bi doslo do prskanja.
Ne razumijem otkud ovoliki protest protiv ovog zakona.:icon_confused:
 
Član
i ja ne razumijem sta se toliko bunite? Ja vise volim hodat pjeske nego autom, i desilo se par puta da ljudi namjerno uprscu, naravno da je dobro prijavit ga, nece vas sigurno niko pri zdravoj pameti prijavit ako ga malo ocesete vodom, sta vam je.. Ovo se prvenstveno misli na idiote sto se izivljavaju..
 
Član
Dodjite i vozite u Sarajevu po jakoj kisi, pa cete vidjeti zasto se toliko zalimo protiv ovog zakona :D
 
Član
Meni kad je cejf da ga poprscem nek naplate 100 km:):):)
Inace pazim na pjesake i ovako i onako al nekad sam sebe ne volim a tad njih jos manje:):):)
 
.nOKe je napisao(la):
nema tu prijava, sta vam je
to jedino ako te sluzbeno lice vidi da si poprskao nekog, po njegovoj "strucnoj procjeni" ce ti napisati kaznu, od 30 do 150km i to je to..

a to da ti nekog prijavis, da te poprskao, isto kao da ga prijavis da je prosao kroz crveno..

Ovo jedino ima smisla ;) svakvih bi gluposti bilo da se može samo tako nekog prijaviti :D zamjeriš se nekom za neku glupost i da ti napakosti prijavi te par ljudi za takvo nešto :D ko bi bio lud da za to plati kaznu svakako :icon_rolleyes:
 
Član
Upravo sam isao u pekaru po hlj*! 30 km/h je brzina kojom treba da ides, a da ne prskas trotoar! Par ljudi sam bas sad vidio isprskanih! Treba kaznjavati, pogotovu ove kretene sa dzipovima! Nas 10 usporili, da ne isprskamo ljude, a lola nas obidje pa i nas i pjesake okupa :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Treba kaznjavati, nazalost puno je vise onih koji ni sekunde ne uspore, samo te okupaju i nastave dalje. Sta fali usporit malo, posebno tamo gdje znas da je cesta valovita i puna rupa, da ne okupas pjesake... Drugo je sad sto su ceste kakve jesu, divne i krasne, pa se prsce na sve strane. Ali opet, nekad treba poprilicno usporiti, ako ide kolona iz suprotne stranje, negdje na skretanju, a nije nimalo sigurno naglo zakociti, samo te neko odzada pokupi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top